Event description

Sporto bendruomenių taurė

Sporto bendruomenių taurė – tai individualios varžybos skirtos populiarinti bendro fizinio parengimo sportą ir padidinti sporto mėgėjų ir entuziastų skaičių. Šiomis varžybomis siekiama skatinti sportą, kaip sveiką Vilniaus miesto gyventojų ir svečių gyvenimo būdą, bei siekiama sudaryti sąlygas renginių dalyviams ir svečiams aktyviai, sveikai ir turiningai praleisti laisvalaikį, pakviečiant sporto bendruomenes priimti Amber CrossFit draugų iššūkį. 

Varžybų dalyviai – skirtingo amžiaus, lyčių bei pajėgumo atletai. Siekiant sudaryti sąlygas varžytis įvairaus fizinio pasirengimo sporto entuziastams ir mėgėjams, varžybų dalyviai bus skirstomi į kategorijas pagal savo amžių ir pajėgumą.

VSBT dalyviu kategorijos ir divizijos:
Komandinės: V+V, M+M, V+M (nuo 18 m.);

Vaikai - individuali įskaita*;

Jaunimas - individuali įskaita (14 - 17 m.);

Legendos - individuali įskaita (50+);

*Varžybų organizatoriai pasilieka sau teises suformuoti vaikų kategorijas pagal amžių atsižvelgiant į dalyvių skaičių.

 

Registracija prasideda 2021 m. spalio 29 d. 9 val.

Registracija baigiasi 2021 m. lapkričio 22 d. 21 val.

 

Varžybos vyks tris savaites.

Finale dalyvaus tik komandinių kategorijų stipriausios keturios poros. Finalas vyks Amber CrossFit sporto salėje.

 

VSBT rungtys

1 savaite, WOD paskelbimas 2021 m. lapkričio 19 d., 10 val., rezultatų pateikimas 2021 m. lapkričio 24 d. iki 21 val.

2 savaite, WOD paskelbimas 2021 m. lapkričio 26 d., 10 val., rezultatų pateikimas 2021 m. gruodžio 1 d. iki 21 val.

Finaliniai WOD bus paskelbti varžybų dieną, 2021 m. gruodžio 4 d.

 

Judesių standartai ir inventorius

Vaikų, jaunimo ir Legendų kategorijų varžybose naudojami pratimų judesiai numatomi tokie, kad būtų galima atlikti ne tik sporto salėje, bet ir namie arba lauke: pritūpimai, atsilenkimai, svorio atkėlimas nuo žemės, svorio iškėlimas virš galvos, šuoliukai ir panašūs nesudėtingi kasdieną atliekami funkciniai judesiai. Galimas inventorius: jogos kilimėlis, hantelis arba svarstis, šokdynė, dėžė.

Komandinių kategorijų pratimų judesiai bus numatyti pagal Lietuvos funkcinio sporto federacijos patvirtintus judesių standartus. Detalūs skelbiamų užduočių standartai ir vaizdinė medžiaga bus paskelbta kartu su rungtimis. Galimi judesiai: pritūpimai, atsilenkimai, atsispaudimai, svorio atkėlimas nuo žemės, svorio iškėlimas virš galvos, šuoliukai, irklavimas. Galimas inventorius: jogos kilimėlis, hantelis arba svarstis, štanga su svoriais, šokdynė, dėžė, irklavimo treniruoklis, skersinis.

Kaina

Vaikų, jaunimo ir Legendų kategorijų dalyviams varžybos nemokamos.

Komandinių kategorijų varžybų mokestis - 20 EUR.

Prizai

Visų kategorijų laimėtojai gaus varžybų marškinėlius. Finalo rungčių laimėtojai bus apdovanoti specialiais rėmėjų įsteigtais prizais.

Pagrindinis varžybų prizas įsteigta pereinamoji varžybų taurė, kuri bus įteikta tam sporto klubui kurį atstovaus gausiausias dalyvių skaičius bei jų pasiekti rezultatai.