Event description

Sporto bendruomenių taurė

Sporto bendruomenių taurė – tai individualios varžybos skirtos populiarinti bendro fizinio parengimo sportą ir padidinti sporto mėgėjų ir entuziastų skaičių. Šiomis varžybomis siekiama skatinti sportą, kaip sveiką Vilniaus miesto gyventojų ir svečių gyvenimo būdą, bei siekiama sudaryti sąlygas renginių dalyviams ir svečiams aktyviai, sveikai ir turiningai praleisti laisvalaikį, pakviečiant sporto bendruomenes priimti Amber CrossFit draugų iššūkį. 

Varžybų dalyviai – skirtingo amžiaus, lyčių bei pajėgumo atletai. Siekiant sudaryti sąlygas varžytis įvairaus fizinio pasirengimo sporto entuziastams ir mėgėjams, varžybų dalyviai bus skirstomi į kategorijas pagal savo amžių ir lytį:

Vaikai* ir Jaunimas
Vyrai/Moterys iki 35 m.
Vyrai/Moterys 35-44 m.
Vyrai/Moterys 45-54 m.
Vyrai/Moterys 55+ m.

*Varžybu organizatoriai pasilieka sau teises suformuoti vaikų kategorijas pagal amžių atsižvelgiant į dalyvių skaičių.

Registracija baigiasi 2020 m. gruodžio 11 d. 23 val.

Varžybos vyks dvi savaites:

1 savaitė, 3 rungčių paskelbimas 2020 m. gruodžio 8 d., 8 val., rezultatų pateikimas 2020 m. gruodzio 14 d. iki 23 val.

2 savaitė, 2 rungčių paskelbimas 2020 m. gruodžio 15 d., 8 val., rezultatų pateikimas 2020 m. gruodžio 21 d. iki 23 val.

Visi šiose varžybose naudojami pratimai judesiai numatomi tokie, kad būtų galima atlikti ne tik sporto salėje, bet ir namie arba lauke. Tam bus reikalinga minimali sportinė įranga, kurią galima pasiskolint ar išsinuomoti, pvz. hanteliai, svarsčiai, šokdynės, jogos kilimėlis ir pan. Detalūs skelbiamų užduočių standartai ir vaizdinė medžiaga bus paskelbta kartu su rungtimis. 

Kaina

Vaikų, jaunimo kategorijos ir 55+ dalyviams varžybos nemokamos. Visų kitų kategorijų dalyviams varžybų mokestis - 14 EUR. 

Prizai

Visų kategorijų laimėtojai gaus varžybų marškinėlius. 18-35, 36-44, 45-54 kategorijų laimėtojai bus apdovanoti specialiais rėmėjų įsteigtais prizais.

Pagrindinis varžybų prizas įsteigta pereinamoji varžybų taurė, kuri bus įteikta tam sporto klubui kurį atstovaus gausiausias dalyvių skaičius bei jų pasiekti rezultatai.