Sunday - Jan 20

For Time

21 Fatbar Thrusters 41,5kg/31,5kg

3 Rope Climbs

15 Fatbar Thrusters

2 Legless Rope Climbs (MM) / Rope Climbs (MF)

9 Fatbar Thrusters

1 L-seated Legless Rope Climb (MM) / 1 Rope Climb (MF)

Timecap: 8 minutes

There is a tiebreak after each set of thrusters. 

1 MAUD OOSTING ALLROUND CROSSFIT 5 52 + 06:58
2 MARJAN ZIJLSTRA SED CROSSFIT ASSEN 4 52 + 06:50
3 MANDY STRIET CROSSFIT WESTENWIND 8 40 + 08:00
4 LEONIE JEFFREY CROSSFIT DEVENTER 2 52 + 06:03
5 JANKE GERRITS CROSSFIT HARDENBERG 1 52 + 04:39
6 JO HORTENSIUS CROSSFIT 0294 6 50 + 08:00
7 MARGA CLAASSEN -WOUDSTRA CROSSFIT NOORD 3 52 + 06:10
8 PASCALLE GREEVE CROSSFIT WESTENWIND 7 49 + 08:00
1 KEES HAGEN CROSSFIT HARDERWIJK 1 52
2 WILLIAM STRIET CROSSFIT WESTENWIND 5 50 + 02:39
3 JOS VAN KLINK MAINPORT CROSSFIT 4 50 + 02:38
4 STEFAN KOK CROSSFIT NULTIEN 2 50 + 02:36
5 ANDOR MOLTER CROSSFIT AKA 6 50 + 06:00
6 MATTHEW BROOKS CROSSFIT NOORD 8 50 + 07:55
7 JILLES BLOKZIJL CROSSFIT WESTENWIND 3 50 + 02:37
8 ERIC TERHORST CROSSFIT ARNHEM 7 50 + 06:30

For Time

21 Fatbar Thrusters 41,5kg/31,5kg

3 Rope Climbs

15 Fatbar Thrusters

2 Legless Rope Climbs / Rope Climbs (EF)

9 Fatbar Thrusters

1 L-seated Legless Rope Climb (EM) / 1 Legless Rope Climb (EF)

Timecap: 8 minutes

There is a tiebreak after each set of thrusters. 

1 MEREL LAUTENBACH CROSSFIT NOORD 22 50 + 05:23
2 ANNE VAN DE LAAR CROSSFIT SCHAGEN 6 52 + 05:02
3 LILLIAN VAN GAGELDONK CROSSFIT CLIMBERS CABIN 12 50 + 04:02
4 VICKY VAN DE SANDEN BREDA CROSSFIT 17 50 + 04:51
5 JILL SCHONK CROSSFIT EDE - VALLEI 16 50 + 04:42
6 LISANNE LEUSINK CROSSFIT ARNHEM 17 50 + 04:51
7 LIEKE VAN HEUMEN CROSSFIT LELYSTAD 21 50 + 05:19
8 IMRE TER BEEK CROSSFIT DEVENTER 24 50 + 06:16
1 YSABEL OTTE CROSSFIT GOOI 9 52 + 05:13
2 MARIEKE VAN LOOSBROEK CROSSFIT HARDENBERG 4 52 + 04:31
3 KIM RAM CROSSFIT AKA 15 50 + 04:34
4 JUDITH HORDIJK CROSSFIT ARSENIUS 13 50 + 04:08
5 ESTHER STELWAGEN CROSSFIT EDE - VALLEI 20 50 + 05:18
6 NOËLLE KLEIN GUNNEWIEK CROSSFIT TWENTE 19 50 + 04:56
7 JERNEY DE JONGH CROSSFIT SPAARNE 10 52 + 05:16
8 Chantal Van Oosterwijck BREDA CROSSFIT 23 50 + 05:36
1 LISA GROVENSTEIN CROSSFIT NOORD 3 52 + 04:20
2 MYRTHE BURGLER CROSSFIT WAALFRONT 7 52 + 05:05
3 LISE POSTEMA CROSSFIT HEERHUGOWAARD 5 52 + 04:53
4 ESTHER WIERSMA ALLROUND CROSSFIT 2 52 + 04:02
5 BRUNA BAXHIX CROSSFIT NOORD 14 50 + 04:15
6 MILOU JASPERS CROSSFIT 040 8 52 + 05:11
7 RACHELLE VERKAIK CROSSFIT SDS 11 52 + 06:08
8 SARAH DINKELAAR CROSSFIT HEERHUGOWAARD 1 52 + 04:00
1 NIELS VAN TILBORG CROSSFIT MCA 6 52 + 04:33
2 PIETER VERMEULEN CROSSFIT MCA 4 52 + 04:15
3 DUANE VD WIJNGAARD CROSSFIT NOORD 8 52 + 04:47
4 DYLAN STOOKER CROSSFIT ZWOLLE 25 50 + 04:04
5 BART VEURINK CROSSFIT HARDENBERG 11 52 + 05:08
6 TIM GROSSCURT MAINPORT CROSSFIT 29 50 + 04:53
7 BRAM VAN KEEKEN MAINPORT CROSSFIT 18 52 + 05:55
8 YANNIC DE WIT ALLROUND CROSSFIT 30 50 + 05:28
1 STEVEN ‘T HART CROSSFIT NULTIEN 19 52 + 05:56
2 LENNART OUKES CROSSFIT ARNHEM 16 52 + 05:34
3 DAVID CUKNIS CROSSFIT FSF 27 50 + 04:21
4 STEIN LEIJENDEKKER CROSSFIT HONEST 23 50 + 03:46
5 JARNE KLEIN CROSSFIT MEPPEL 12 52 + 05:09
6 SPIKE VAN DER HAAS CROSSFIT ZAANFORCE 8 52 + 04:47
7 JEFFRY RUGENBRINK CROSSFIT DEVENTER 31 50 + 05:38
8 TIJMEN EUGELINK CROSSFIT ARNHEM 20 52 + 06:06
1 WYTZE NIJP CROSSFIT HONEST 21 52 + 06:15
2 MARTIN VAN KAMMEN CROSSFIT NOORD 7 52 + 04:46
3 BRENN DIEPHUIS CROSSFIT NOORD 5 52 + 04:19
4 KAZ SCHOUTEN CROSSFIT WESTENWIND 28 50 + 04:50
5 WILLIAM NIJGH CROSSFIT NULTIEN 16 52 + 05:34
6 MITCHEL VAN HOOF CROSSFIT LOODS 22 50 + 03:20
7 THOMAS BOON CROSSFIT ARNHEM 2 52 + 04:10
8 JEROEN MEINDERS CROSSFIT SPAARNE 14 52 + 05:27
1 PIM ZUIDEWIND CROSSFIT SPAARNE 15 52 + 05:32
2 MENNO RAAS CROSSFIT MCA 26 50 + 04:17
3 BRAM CRANS CROSSFIT SPAARNE 10 52 + 05:06
4 STEF BIEMANS CROSSFIT CLIMBERS CABIN 1 52 + 03:53
5 DIRK HORSMAN CROSSFIT HEERHUGOWAARD 2 52 + 04:10
6 DENNIS KOK CROSSFIT ALKMAAR 13 52 + 05:25
7 STEFAN PITSTRA CROSSFIT NOORD 24 50 + 03:49
8 MARTIJN PLOEGER CROSSFIT VICTRIX 32 39

Clean Speed Ladder

Round 1:

-          3 Cleans 60/25

-          3 Cleans 65/30

-          3 Cleans 70/35

-          3 Cleans 75/40

Timecap: 2:30 minutes

All athletes that completed the full ladder advance to round 2

 

Round 2:

-          2 Cleans 80/40

-          2 Cleans 85/42,5

-          2 Cleans 90/45

-          2 Cleans 95/47,5

Timecap: 2 minutes

Best 4 athletes advance to round 3

 

Round 3:

-          1 Clean 100/47,5

-          1 Clean 105/50

-          1 Clean 110/52,5

-          1 Clean 115/55

Timecap: 2 minutes

 

Rank 1-4 gaan naar de atleten uit de derde ronde, gebaseerd op hun finishtijd/reps

Rank 5-8 gaan naar de atleten uit de tweede en eerste ronde, gebaseerd op hun cumulatieve tijd op ronde 1+2.

1 PASCALLE GREEVE CROSSFIT WESTENWIND 6 6
2 ERIC TERHORST CROSSFIT ARNHEM 8 8
3 MAUD OOSTING ALLROUND CROSSFIT 5 5
4 KEES HAGEN CROSSFIT HARDERWIJK 5 5
5 MARGA CLAASSEN -WOUDSTRA CROSSFIT NOORD 3 3
6 JILLES BLOKZIJL CROSSFIT WESTENWIND 2 2
7 MARJAN ZIJLSTRA SED CROSSFIT ASSEN 8 8
8 WILLIAM STRIET CROSSFIT WESTENWIND 7 7
1 JO HORTENSIUS CROSSFIT 0294 7 7
2 MATTHEW BROOKS CROSSFIT NOORD 3 3
3 MANDY STRIET CROSSFIT WESTENWIND 1 1
4 JOS VAN KLINK MAINPORT CROSSFIT 4 4
5 JANKE GERRITS CROSSFIT HARDENBERG 2 2
6 ANDOR MOLTER CROSSFIT AKA 6 6
7 LEONIE JEFFREY CROSSFIT DEVENTER 4 4
8 STEFAN KOK CROSSFIT NULTIEN 1 1

Squat Clean Speed Ladder

Round 1:

-          3 Cleans 60/40

-          3 Cleans 70/45

-          3 Cleans 80/50

-          3 Cleans 90/55

Timecap: 2:30 minutes

Best 16 athletes advance to round 2

 

Round 2:

-          2 Cleans 90/50

-          2 Cleans 100/55

-          2 Cleans 105/60

-          2 Cleans 110/65

Timecap: 2 minutes

Best 8 athletes advance to round 3

 

Round 3:

-          1 Clean 100/65

-          1 Clean 110/70

-          1 Clean 115/75

-          1 Clean 120/80

Timecap: 2 minutes

 

Rank 1-8 gaan naar de atleten uit de derde ronde, gebaseerd op hun finishtijd/reps

Rank 9-16 gaan naar de atleten uit de tweede ronde, gebaseerd op hun finishtijd/reps

Rank 17+ gaan naar de atleten uit de eerste ronde, gebaseerd op hun finishtijd/reps

 

1
2 YANNIC DE WIT ALLROUND CROSSFIT 15 15
3
4 NIELS VAN TILBORG CROSSFIT MCA 9 9
5
6 BRAM VAN KEEKEN MAINPORT CROSSFIT 16 16
7
8 PIETER VERMEULEN CROSSFIT MCA 10 10
1
2 TIM GROSSCURT MAINPORT CROSSFIT 27 27
3
4 DUANE VD WIJNGAARD CROSSFIT NOORD 13 13
5
6 BART VEURINK CROSSFIT HARDENBERG 31 31
7
8 DYLAN STOOKER CROSSFIT ZWOLLE 3 3
1 IMRE TER BEEK CROSSFIT DEVENTER 24 24
2 STEVEN ‘T HART CROSSFIT NULTIEN 6 6
3 ANNE VAN DE LAAR CROSSFIT SCHAGEN 21 21
4 TIJMEN EUGELINK CROSSFIT ARNHEM 28 28
5 LIEKE VAN HEUMEN CROSSFIT LELYSTAD 22 22
6 JEFFRY RUGENBRINK CROSSFIT DEVENTER 14 14
7 MEREL LAUTENBACH CROSSFIT NOORD 19 19
8 LENNART OUKES CROSSFIT ARNHEM 25 25
1 LISANNE LEUSINK CROSSFIT ARNHEM 5 5
2 SPIKE VAN DER HAAS CROSSFIT ZAANFORCE 18 18
3 LILLIAN VAN GAGELDONK CROSSFIT CLIMBERS CABIN 12 12
4 DAVID CUKNIS CROSSFIT FSF 23 23
5 JILL SCHONK CROSSFIT EDE - VALLEI 9 9
6 JARNE KLEIN CROSSFIT MEPPEL 19 19
7 VICKY VAN DE SANDEN BREDA CROSSFIT 17 17
8 STEIN LEIJENDEKKER CROSSFIT HONEST 24 24
1 Chantal Van Oosterwijck BREDA CROSSFIT 20 20
2 JEROEN MEINDERS CROSSFIT SPAARNE 29 29
3 YSABEL OTTE CROSSFIT GOOI 18 18
4 WYTZE NIJP CROSSFIT HONEST 30 30
5 JERNEY DE JONGH CROSSFIT SPAARNE 13 13
6 MARTIN VAN KAMMEN CROSSFIT NOORD 20 20
7 MARIEKE VAN LOOSBROEK CROSSFIT HARDENBERG 6 6
8 THOMAS BOON CROSSFIT ARNHEM 2 2
1 NOËLLE KLEIN GUNNEWIEK CROSSFIT TWENTE 11 11
2 MITCHEL VAN HOOF CROSSFIT LOODS 12 12
3 ESTHER STELWAGEN CROSSFIT EDE - VALLEI 23 23
4 BRENN DIEPHUIS CROSSFIT NOORD 17 17
5 KIM RAM CROSSFIT AKA 16 16
6 WILLIAM NIJGH CROSSFIT NULTIEN 11 11
7 JUDITH HORDIJK CROSSFIT ARSENIUS 3 3
8 KAZ SCHOUTEN CROSSFIT WESTENWIND 8 8
1 SARAH DINKELAAR CROSSFIT HEERHUGOWAARD 2 2
2 MARTIJN PLOEGER CROSSFIT VICTRIX 32 32
3 LISA GROVENSTEIN CROSSFIT NOORD 10 10
4 PIM ZUIDEWIND CROSSFIT SPAARNE 26 26
5 RACHELLE VERKAIK CROSSFIT SDS 4 4
6 STEFAN PITSTRA CROSSFIT NOORD 21 21
7 MYRTHE BURGLER CROSSFIT WAALFRONT 14 14
8 MENNO RAAS CROSSFIT MCA 5 5
1 MILOU JASPERS CROSSFIT 040 15 15
2 DENNIS KOK CROSSFIT ALKMAAR 1 1
3 LISE POSTEMA CROSSFIT HEERHUGOWAARD 7 7
4 BRAM CRANS CROSSFIT SPAARNE 22 22
5 BRUNA BAXHIX CROSSFIT NOORD 8 8
6 DIRK HORSMAN CROSSFIT HEERHUGOWAARD 4 4
7 ESTHER WIERSMA ALLROUND CROSSFIT 1 1
8 STEF BIEMANS CROSSFIT CLIMBERS CABIN 7 7

AMRAP 10 min

10 x 10 meter shuttle sprint

20 American Kettlebell Swings 28/20kg

5 Bar Muscle Ups (M) / 15 Pull-ups (F)

1 JO HORTENSIUS CROSSFIT 0294 7 134
2 PASCALLE GREEVE CROSSFIT WESTENWIND 6 155
3 MARJAN ZIJLSTRA SED CROSSFIT ASSEN 3 169
4 MAUD OOSTING ALLROUND CROSSFIT 8 127
5 MANDY STRIET CROSSFIT WESTENWIND 5 159
6 LEONIE JEFFREY CROSSFIT DEVENTER 4 163
7 MARGA CLAASSEN -WOUDSTRA CROSSFIT NOORD 1 189
8 JANKE GERRITS CROSSFIT HARDENBERG 2 188
9 STEFAN KOK CROSSFIT NULTIEN 4 163
10 JILLES BLOKZIJL CROSSFIT WESTENWIND 5 162
11 MATTHEW BROOKS CROSSFIT NOORD 7 148
12 JOS VAN KLINK MAINPORT CROSSFIT 2 170
13 KEES HAGEN CROSSFIT HARDERWIJK 1 171
14 ANDOR MOLTER CROSSFIT AKA 3 166
15 WILLIAM STRIET CROSSFIT WESTENWIND 6 149
16 ERIC TERHORST CROSSFIT ARNHEM 8 132

AMRAP 10 min

10 x 10 meter shuttle sprint

20 American Kettlebell Swings 32/24kg

5 Bar Muscle Ups

1
2 IMRE TER BEEK CROSSFIT DEVENTER 17 100
3 Chantal Van Oosterwijck BREDA CROSSFIT 24 30
4 ESTHER STELWAGEN CROSSFIT EDE - VALLEI 17 100
5 LIEKE VAN HEUMEN CROSSFIT LELYSTAD 20 90
6 MEREL LAUTENBACH CROSSFIT NOORD 15 103
7 VICKY VAN DE SANDEN BREDA CROSSFIT 22 65
8
9 MARTIJN PLOEGER CROSSFIT VICTRIX 14 161
10 TIM GROSSCURT MAINPORT CROSSFIT 31 132
11 WYTZE NIJP CROSSFIT HONEST 22 145
12 DAVID CUKNIS CROSSFIT FSF 27 137
13 STEIN LEIJENDEKKER CROSSFIT HONEST 3 174
14 TIJMEN EUGELINK CROSSFIT ARNHEM 27 137
15 JEFFRY RUGENBRINK CROSSFIT DEVENTER 23 143
16 STEFAN PITSTRA CROSSFIT NOORD 13 163
1
2 KIM RAM CROSSFIT AKA 21 83
3 NOËLLE KLEIN GUNNEWIEK CROSSFIT TWENTE 13 125
4 ANNE VAN DE LAAR CROSSFIT SCHAGEN 14 115
5 YSABEL OTTE CROSSFIT GOOI 12 131
6 JILL SCHONK CROSSFIT EDE - VALLEI 9 142
7 LILLIAN VAN GAGELDONK CROSSFIT CLIMBERS CABIN 10 139
8
9 YANNIC DE WIT ALLROUND CROSSFIT 30 135
10 JEROEN MEINDERS CROSSFIT SPAARNE 20 146
11 BART VEURINK CROSSFIT HARDENBERG 8 173
12 LENNART OUKES CROSSFIT ARNHEM 19 148
13 PIM ZUIDEWIND CROSSFIT SPAARNE 24 141
14 KAZ SCHOUTEN CROSSFIT WESTENWIND 27 137
15 MITCHEL VAN HOOF CROSSFIT LOODS 11 170
16 BRAM VAN KEEKEN MAINPORT CROSSFIT 25 138
1
2 MILOU JASPERS CROSSFIT 040 8 143
3 JERNEY DE JONGH CROSSFIT SPAARNE 6 145
4 BRUNA BAXHIX CROSSFIT NOORD 16 102
5 LISANNE LEUSINK CROSSFIT ARNHEM 17 100
6 MYRTHE BURGLER CROSSFIT WAALFRONT 11 138
7 JUDITH HORDIJK CROSSFIT ARSENIUS 23 64
8
9 BRAM CRANS CROSSFIT SPAARNE 12 167
10 MENNO RAAS CROSSFIT MCA 18 154
11 JARNE KLEIN CROSSFIT MEPPEL 3 174
12 DYLAN STOOKER CROSSFIT ZWOLLE 3 174
13 MARTIN VAN KAMMEN CROSSFIT NOORD 14 161
14 WILLIAM NIJGH CROSSFIT NULTIEN 10 171
15 SPIKE VAN DER HAAS CROSSFIT ZAANFORCE 16 160
16 STEVEN ‘T HART CROSSFIT NULTIEN 2 175
1
2 RACHELLE VERKAIK CROSSFIT SDS 4 155
3 LISA GROVENSTEIN CROSSFIT NOORD 2 169
4 LISE POSTEMA CROSSFIT HEERHUGOWAARD 7 144
5 MARIEKE VAN LOOSBROEK CROSSFIT HARDENBERG 2 169
6 ESTHER WIERSMA ALLROUND CROSSFIT 1 174
7 SARAH DINKELAAR CROSSFIT HEERHUGOWAARD 5 153
8
9 BRENN DIEPHUIS CROSSFIT NOORD 1 180
10 DUANE VD WIJNGAARD CROSSFIT NOORD 20 146
11 NIELS VAN TILBORG CROSSFIT MCA 17 157
12 PIETER VERMEULEN CROSSFIT MCA 32 130
13 DENNIS KOK CROSSFIT ALKMAAR 3 174
14 STEF BIEMANS CROSSFIT CLIMBERS CABIN 3 174
15 DIRK HORSMAN CROSSFIT HEERHUGOWAARD 9 172
16 THOMAS BOON CROSSFIT ARNHEM 25 138

TBA

1 ESTHER WIERSMA ALLROUND CROSSFIT 1 08:29
2 SARAH DINKELAAR CROSSFIT HEERHUGOWAARD 2 09:41
3 MARIEKE VAN LOOSBROEK CROSSFIT HARDENBERG 5 10:50
4 LISA GROVENSTEIN CROSSFIT NOORD 4 10:13
5 LISE POSTEMA CROSSFIT HEERHUGOWAARD 3 09:59
6 RACHELLE VERKAIK CROSSFIT SDS 8 12:29
7 JERNEY DE JONGH CROSSFIT SPAARNE 6 11:23
8 MILOU JASPERS CROSSFIT 040 7 11:31
9 STEF BIEMANS CROSSFIT CLIMBERS CABIN 3 10:21
10 DIRK HORSMAN CROSSFIT HEERHUGOWAARD 2 10:20
11 DENNIS KOK CROSSFIT ALKMAAR 1 09:36
12 BRENN DIEPHUIS CROSSFIT NOORD 5 12:04
13 STEVEN ‘T HART CROSSFIT NULTIEN 4 10:49
14 THOMAS BOON CROSSFIT ARNHEM 6 12:35
15 DYLAN STOOKER CROSSFIT ZWOLLE 7 12:52
16 NIELS VAN TILBORG CROSSFIT MCA 8 14:13