- 9 MU - 15 m Farmer Walk 2*102 kg - 15 m HS Walk - 7 MU - 30 m Farmer Walk 2*102 kg - 15 m HS Walk - 5 MU - 45 m Farmer Walk 2*102 kg - 15 m HS Walk
1 DARIA CHERNOBROVKINA CROSSFIT RTBC
2 KSENIYA YAKOVLEVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
3 ANASTASIYA KOTELNIKOVA SOYUZ CROSSFIT
4 JULIA VENEVTSEVA
5 NATALIA STASHKEVICH SPRUT
6 SAVRANCHUK EKATERINA SPRUT
7 ELENA KULIK CROSSFIT BERLOGA
8 ANASTASIA LUKANINA CROSSFIT RTBC
9 EVGENIIA MELNIKOVA
10
1 MARIA KNYAZEVA INDEPENDENT
2 IRINA FUNTIKOVA INDEPENDENT
3 KSENIA PONOMAREVA CROSSFIT GERAKLION
4 XENIA GOLOSCHAPOVA
5 ANASTASIYA GANINA CROSSFIT MADMEN
6 ELENA KOMAROVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
7 EKATERINA MAKAROVA CROSSFIT BERLOGA
8 MASHA FILIPPOVA CROSSFIT 1905
9 ANNA GRIGOREVSKAYA CROSSFIT BANDA
10 EKATERINA MAMONOVA ANTIFITNES GASHOLDER
1 IGOR GLADKIKH NRGYM CROSSFIT
2 MAXIM SADOVSKIY FITNES PARK
3 STANISLAV KOTKOV CROSSFIT ASTANA HIGHVILL
4 ALEKSEY FIRSOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
5 ВЛАДИСЛАВ ТЕРЕХИН TEMIRTAUBATYR
6 DMITRIY KITAEVSKIY CROSSFITZONE2.0
7 ЕВГЕНИЙ КУЗНЕЦОВ CROSSFIT MINE
8 DENIS ZALOZNIY REKORD
9 ROMAN MINAEV LOGOVO ZVERYA
10
1 АЛЕКСАНДР СОКОЛОВСКИЙ CROSSFIT BAYARD
2 EVGENIY PUGACHEV DAVINCI
3 KONSTANTIN KUZNETSOV NO
4 ALEKSEY CHERNYSHKOV CROSSFIT BERLOGA
5 DENIS STEN'KOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
6 VLAD MINAKOV CROSSFIT NL
7 ARTYOM MATSAK PLANKA TOMSK
8 VLADISLAV ZAKHOVAEV NRGYM
9 ROMAN MEZHOV ETO CROSSFIT DETKA
10
1 КАМИЛЬ МУХУТДИНОВ URALSTRONG
2 NEZNANOW ANTON CHILLI
3 DMITRIY BELOUSOV
4 YURIY KAZAKOV CROSSFIT RTBC
5 SEMEN KOKOTLIV BORODA
6 SERGEY CHADIN CROSSFIT MADMEN
7 PETR NASONOV SPRUT
8 ALEXANDR KRAVCHENKO CROSSFITBANDA
9 ANATOLII BORISENKO АСГАРД
10 SERGEY RYKOV CHILLI
1 ARKADIY GONCHAROV CROSSFIT BERLOGA
2 ANDREY GURYEV ARMA SMC
3 Dmitrii Trushkin CROSSFIT IDOL
4 ROMAN K. SEVER CROSSFIT
5 DANILA SHOKHIN CROSSFIT FLASH
6 ARTUR SEMENOV RED TOWER CROSSFIT
7 SEVERIN IRIMIA SMARTFIT
8 ЯКОВ ФИЛИМОНОВ CROSSFIT MINE
9 МАКСИМ МАКАРОВ CROSSFIT BERLOGA
10 ALEKSANDR PLYUSHKIN CROSSFIT BAYARD
AMRAP 17: - 75 cal Row - 60 WB 13/9 to 3/2,7 - 45 T2B - 30 BJ over 61/50 cm - 15 HPS 50/35 kg - AMRAP D-ball Clean over shoulder 70/50 kg
1 DARIA CHERNOBROVKINA CROSSFIT RTBC
2 KSENIYA YAKOVLEVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
3 ANASTASIYA KOTELNIKOVA SOYUZ CROSSFIT
4 JULIA VENEVTSEVA
5 NATALIA STASHKEVICH SPRUT
6 SAVRANCHUK EKATERINA SPRUT
7 ELENA KULIK CROSSFIT BERLOGA
8 ANASTASIA LUKANINA CROSSFIT RTBC
9 EVGENIIA MELNIKOVA
10
1 MARIA KNYAZEVA INDEPENDENT
2 IRINA FUNTIKOVA INDEPENDENT
3 KSENIA PONOMAREVA CROSSFIT GERAKLION
4 XENIA GOLOSCHAPOVA
5 ANASTASIYA GANINA CROSSFIT MADMEN
6 ELENA KOMAROVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
7 EKATERINA MAKAROVA CROSSFIT BERLOGA
8 MASHA FILIPPOVA CROSSFIT 1905
9 ANNA GRIGOREVSKAYA CROSSFIT BANDA
10 EKATERINA MAMONOVA ANTIFITNES GASHOLDER
1 IGOR GLADKIKH NRGYM CROSSFIT
2 MAXIM SADOVSKIY FITNES PARK
3 STANISLAV KOTKOV CROSSFIT ASTANA HIGHVILL
4 ALEKSEY FIRSOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
5 ВЛАДИСЛАВ ТЕРЕХИН TEMIRTAUBATYR
6 DMITRIY KITAEVSKIY CROSSFITZONE2.0
7 ЕВГЕНИЙ КУЗНЕЦОВ CROSSFIT MINE
8 DENIS ZALOZNIY REKORD
9 ROMAN MINAEV LOGOVO ZVERYA
10
1 АЛЕКСАНДР СОКОЛОВСКИЙ CROSSFIT BAYARD
2 EVGENIY PUGACHEV DAVINCI
3 KONSTANTIN KUZNETSOV NO
4 ALEKSEY CHERNYSHKOV CROSSFIT BERLOGA
5 DENIS STEN'KOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
6 VLAD MINAKOV CROSSFIT NL
7 ARTYOM MATSAK PLANKA TOMSK
8 VLADISLAV ZAKHOVAEV NRGYM
9 ROMAN MEZHOV ETO CROSSFIT DETKA
10
1 КАМИЛЬ МУХУТДИНОВ URALSTRONG
2 NEZNANOW ANTON CHILLI
3 DMITRIY BELOUSOV
4 YURIY KAZAKOV CROSSFIT RTBC
5 SEMEN KOKOTLIV BORODA
6 SERGEY CHADIN CROSSFIT MADMEN
7 PETR NASONOV SPRUT
8 ALEXANDR KRAVCHENKO CROSSFITBANDA
9 ANATOLII BORISENKO АСГАРД
10 SERGEY RYKOV CHILLI
1 ARKADIY GONCHAROV CROSSFIT BERLOGA
2 ANDREY GURYEV ARMA SMC
3 Dmitrii Trushkin CROSSFIT IDOL
4 ROMAN K. SEVER CROSSFIT
5 DANILA SHOKHIN CROSSFIT FLASH
6 ARTUR SEMENOV RED TOWER CROSSFIT
7 SEVERIN IRIMIA SMARTFIT
8 ЯКОВ ФИЛИМОНОВ CROSSFIT MINE
9 МАКСИМ МАКАРОВ CROSSFIT BERLOGA
10 ALEKSANDR PLYUSHKIN CROSSFIT BAYARD
4 rounds: - 14/12 C2B - 14/12 DB Snatch 35/25 kg than - 4x14/12 m DB OH Walking Lunges 35/25 kg Limit: 8 min
1
2 ANASTASIA LUKANINA CROSSFIT RTBC
3 JULIA VENEVTSEVA
4 EVGENIIA MELNIKOVA
5 XENIA GOLOSCHAPOVA
6 KSENIA PONOMAREVA CROSSFIT GERAKLION
7 SAVRANCHUK EKATERINA SPRUT
8 ANASTASIYA KOTELNIKOVA SOYUZ CROSSFIT
9 DARIA CHERNOBROVKINA CROSSFIT RTBC
10
1 NATALIA STASHKEVICH SPRUT
2 EKATERINA MAMONOVA ANTIFITNES GASHOLDER
3 IRINA FUNTIKOVA INDEPENDENT
4 KSENIYA YAKOVLEVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
5 EKATERINA MAKAROVA CROSSFIT BERLOGA
6 ANASTASIYA GANINA CROSSFIT MADMEN
7 MARIA KNYAZEVA INDEPENDENT
8 ANNA GRIGOREVSKAYA CROSSFIT BANDA
9 MASHA FILIPPOVA CROSSFIT 1905
10 ELENA KULIK CROSSFIT BERLOGA
1 STANISLAV KOTKOV CROSSFIT ASTANA HIGHVILL
2 SEMEN KOKOTLIV BORODA
3 ROMAN MEZHOV ETO CROSSFIT DETKA
4 DENIS STEN'KOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
5 IGOR GLADKIKH NRGYM CROSSFIT
6 ALEKSEY CHERNYSHKOV CROSSFIT BERLOGA
7 ARTYOM MATSAK PLANKA TOMSK
8 АЛЕКСАНДР СОКОЛОВСКИЙ CROSSFIT BAYARD
9 ROMAN MINAEV LOGOVO ZVERYA
10
1 EVGENIY PUGACHEV DAVINCI
2 KONSTANTIN KUZNETSOV NO
3 PETR NASONOV SPRUT
4 ALEKSEY FIRSOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
5 NEZNANOW ANTON CHILLI
6 ВЛАДИСЛАВ ТЕРЕХИН TEMIRTAUBATYR
7 MAXIM SADOVSKIY FITNES PARK
8 VLADISLAV ZAKHOVAEV NRGYM
9 ЕВГЕНИЙ КУЗНЕЦОВ CROSSFIT MINE
10
1 DMITRIY BELOUSOV
2 ARKADIY GONCHAROV CROSSFIT BERLOGA
3 YURIY KAZAKOV CROSSFIT RTBC
4 DENIS ZALOZNIY REKORD
5 SERGEY CHADIN CROSSFIT MADMEN
6 VLAD MINAKOV CROSSFIT NL
7 SERGEY RYKOV CHILLI
8 ALEXANDR KRAVCHENKO CROSSFITBANDA
9 DMITRIY KITAEVSKIY CROSSFITZONE2.0
10 КАМИЛЬ МУХУТДИНОВ URALSTRONG
1 ANDREY GURYEV ARMA SMC
2 ALEKSANDR PLYUSHKIN CROSSFIT BAYARD
3 ANATOLII BORISENKO АСГАРД
4 ЯКОВ ФИЛИМОНОВ CROSSFIT MINE
5 ROMAN K. SEVER CROSSFIT
6 ARTUR SEMENOV RED TOWER CROSSFIT
7 SEVERIN IRIMIA SMARTFIT
8 МАКСИМ МАКАРОВ CROSSFIT BERLOGA
9 DANILA SHOKHIN CROSSFIT FLASH
10 Dmitrii Trushkin CROSSFIT IDOL
- 8 G2OH 60/45 kg - 6 G2OH 80/55 kg - 4 G2OH 100/65 kg - 2 G2OH 120/75 kg
1
2 XENIA GOLOSCHAPOVA
3 ANASTASIYA KOTELNIKOVA SOYUZ CROSSFIT
4 DARIA CHERNOBROVKINA CROSSFIT RTBC
5
1 ANASTASIA LUKANINA CROSSFIT RTBC
2 SAVRANCHUK EKATERINA SPRUT
3 MASHA FILIPPOVA CROSSFIT 1905
4 EVGENIIA MELNIKOVA
5 JULIA VENEVTSEVA
1 KSENIA PONOMAREVA CROSSFIT GERAKLION
2 NATALIA STASHKEVICH SPRUT
3 MARIA KNYAZEVA INDEPENDENT
4 EKATERINA MAMONOVA ANTIFITNES GASHOLDER
5 ELENA KULIK CROSSFIT BERLOGA
1 KSENIYA YAKOVLEVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
2 ANNA GRIGOREVSKAYA CROSSFIT BANDA
3 ANASTASIYA GANINA CROSSFIT MADMEN
4 EKATERINA MAKAROVA CROSSFIT BERLOGA
5 IRINA FUNTIKOVA INDEPENDENT
1 ALEXANDR KRAVCHENKO CROSSFITBANDA
2 ВЛАДИСЛАВ ТЕРЕХИН TEMIRTAUBATYR
3 PETR NASONOV SPRUT
4 DENIS ZALOZNIY REKORD
5 MAXIM SADOVSKIY FITNES PARK
1 DMITRIY KITAEVSKIY CROSSFITZONE2.0
2 SERGEY RYKOV CHILLI
3 ARKADIY GONCHAROV CROSSFIT BERLOGA
4 YURIY KAZAKOV CROSSFIT RTBC
5 VLAD MINAKOV CROSSFIT NL
1 SERGEY CHADIN CROSSFIT MADMEN
2 ANATOLII BORISENKO АСГАРД
3 DANILA SHOKHIN CROSSFIT FLASH
4 МАКСИМ МАКАРОВ CROSSFIT BERLOGA
5 ANDREY GURYEV ARMA SMC
1 ЯКОВ ФИЛИМОНОВ CROSSFIT MINE
2 ROMAN K. SEVER CROSSFIT
3 ALEKSANDR PLYUSHKIN CROSSFIT BAYARD
4 ARTUR SEMENOV RED TOWER CROSSFIT
5 SEVERIN IRIMIA SMARTFIT
Find max G2OH: - start with 130/80 and add 2,5 after every min
1 ELENA KULIK CROSSFIT BERLOGA
2 MARIA KNYAZEVA INDEPENDENT
3 KSENIA PONOMAREVA CROSSFIT GERAKLION
4 IRINA FUNTIKOVA INDEPENDENT
5 EKATERINA MAKAROVA CROSSFIT BERLOGA
6 ANNA GRIGOREVSKAYA CROSSFIT BANDA
7 NATALIA STASHKEVICH SPRUT
8 ANASTASIYA GANINA CROSSFIT MADMEN
9 EKATERINA MAMONOVA ANTIFITNES GASHOLDER
10 SAVRANCHUK EKATERINA SPRUT
1 ALEKSANDR PLYUSHKIN CROSSFIT BAYARD
2 MAXIM SADOVSKIY FITNES PARK
3 SERGEY RYKOV CHILLI
4 SERGEY CHADIN CROSSFIT MADMEN
5 ARTUR SEMENOV RED TOWER CROSSFIT
6 SEVERIN IRIMIA SMARTFIT
7 ЯКОВ ФИЛИМОНОВ CROSSFIT MINE
8 PETR NASONOV SPRUT
9 ANATOLII BORISENKO АСГАРД
10 МАКСИМ МАКАРОВ CROSSFIT BERLOGA
- 5/3 RC - 21 Thrusters 42,5/30 kg - 50 DU - 5/3 RC - 15 Thrusters 42,5/30 kg - 50 DU - 5/3 RC - 9 Thrusters 42,5/30 kg - 50 DU
1 SERGEY RYKOV CHILLI
2 ALEKSANDR PLYUSHKIN CROSSFIT BAYARD
3 ANATOLII BORISENKO АСГАРД
4 ЯКОВ ФИЛИМОНОВ CROSSFIT MINE
5 ROMAN K. SEVER CROSSFIT
6 ARTUR SEMENOV RED TOWER CROSSFIT
7 SEVERIN IRIMIA SMARTFIT
8 SERGEY CHADIN CROSSFIT MADMEN
9 МАКСИМ МАКАРОВ CROSSFIT BERLOGA
10 ANDREY GURYEV ARMA SMC
1 ELENA KULIK CROSSFIT BERLOGA
2 KSENIA PONOMAREVA CROSSFIT GERAKLION
3 NATALIA STASHKEVICH SPRUT
4 ANASTASIYA GANINA CROSSFIT MADMEN
5 EKATERINA MAKAROVA CROSSFIT BERLOGA
6 ANNA GRIGOREVSKAYA CROSSFIT BANDA
7 IRINA FUNTIKOVA INDEPENDENT
8 KSENIYA YAKOVLEVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
9 EKATERINA MAMONOVA ANTIFITNES GASHOLDER
10 MASHA FILIPPOVA CROSSFIT 1905
Saturday - Dec 02
3 rounds: - 9 deficit HSPU 16/9 - 12 FS 100/65 - 15 bar facing Burpee Limit: 9 min
1 DARIA CHERNOBROVKINA CROSSFIT RTBC
2 KSENIYA YAKOVLEVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
3 ANASTASIYA KOTELNIKOVA SOYUZ CROSSFIT
4 JULIA VENEVTSEVA
5 NATALIA STASHKEVICH SPRUT
6 SAVRANCHUK EKATERINA SPRUT
7 ELENA KULIK CROSSFIT BERLOGA
8 ANASTASIA LUKANINA CROSSFIT RTBC
9 EVGENIIA MELNIKOVA
10
1 MARIA KNYAZEVA INDEPENDENT
2 IRINA FUNTIKOVA INDEPENDENT
3 KSENIA PONOMAREVA CROSSFIT GERAKLION
4 XENIA GOLOSCHAPOVA
5 ANASTASIYA GANINA CROSSFIT MADMEN
6 ELENA KOMAROVA ПЛЮШЕВАЯ БОРОДА
7 EKATERINA MAKAROVA CROSSFIT BERLOGA
8 MASHA FILIPPOVA CROSSFIT 1905
9 ANNA GRIGOREVSKAYA CROSSFIT BANDA
10 EKATERINA MAMONOVA ANTIFITNES GASHOLDER
1 IGOR GLADKIKH NRGYM CROSSFIT
2 MAXIM SADOVSKIY FITNES PARK
3 STANISLAV KOTKOV CROSSFIT ASTANA HIGHVILL
4 ALEKSEY FIRSOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
5 ВЛАДИСЛАВ ТЕРЕХИН TEMIRTAUBATYR
6 DMITRIY KITAEVSKIY CROSSFITZONE2.0
7 ЕВГЕНИЙ КУЗНЕЦОВ CROSSFIT MINE
8 DENIS ZALOZNIY REKORD
9 ROMAN MINAEV LOGOVO ZVERYA
10
1 АЛЕКСАНДР СОКОЛОВСКИЙ CROSSFIT BAYARD
2 EVGENIY PUGACHEV DAVINCI
3 KONSTANTIN KUZNETSOV NO
4 ALEKSEY CHERNYSHKOV CROSSFIT BERLOGA
5 DENIS STEN'KOV CROSSFIT ГВАРДИЯ
6 VLAD MINAKOV CROSSFIT NL
7 ARTYOM MATSAK PLANKA TOMSK
8 VLADISLAV ZAKHOVAEV NRGYM
9 ROMAN MEZHOV ETO CROSSFIT DETKA
10
1 КАМИЛЬ МУХУТДИНОВ URALSTRONG
2 NEZNANOW ANTON CHILLI
3 DMITRIY BELOUSOV
4 YURIY KAZAKOV CROSSFIT RTBC
5 SEMEN KOKOTLIV BORODA
6 SERGEY CHADIN CROSSFIT MADMEN
7 PETR NASONOV SPRUT
8 ALEXANDR KRAVCHENKO CROSSFITBANDA
9 ANATOLII BORISENKO АСГАРД
10 SERGEY RYKOV CHILLI
1 ARKADIY GONCHAROV CROSSFIT BERLOGA
2 ANDREY GURYEV ARMA SMC
3 Dmitrii Trushkin CROSSFIT IDOL
4 ROMAN K. SEVER CROSSFIT
5 DANILA SHOKHIN CROSSFIT FLASH
6 ARTUR SEMENOV RED TOWER CROSSFIT
7 SEVERIN IRIMIA SMARTFIT
8 ЯКОВ ФИЛИМОНОВ CROSSFIT MINE
9 МАКСИМ МАКАРОВ CROSSFIT BERLOGA
10 ALEKSANDR PLYUSHKIN CROSSFIT BAYARD
- 9 BMU synchro in pair - 9-15-21 HSWalk (3x3 first, 3x5 second, 3x7 third athlete) - 15 BMU synchro in pair - 9-15-21 HSWalk (3x3 first, 3x5 second, 3x7 third athlete) - 21 BMU synchro in pair - 9-15-21 HSWalk (3x3 first, 3x5 second, 3x7 third athlete) Limit: 12 min
1
2 JUGGERNAUT TEAM NO AFFILATE
3 POBEDA TEAM CROSSFIT POBEDA
4 Red Tower RED TOWER CROSSFIT
5 Redyar Apple CROSSFIT REDYAR
6 Fanatic Team FANATIC TEAM
7 Redyar New Generation CROSSFIT REDYAR
8 Strazhi Galaktiki CROSSFIT BERLOGA
9 РАТЬ Customs CROSSFIT RTBC
10 SVD CROSSFIT IDOL
1
2 Redyar Classic CROSSFIT REDYAR
3 Салют Гераклион SALUT GERAKLION
4 Soyuz Heroical Fantasy Killers SOYUZ CROSSFIT
5 Old Bears CROSSFIT BERLOGA (НОВОСИБИРСК)
6 Soyuz Team SOYUZ CROSSFIT
7 SPRUT UNAFFILIATED
8 Союз нерушимый SOYUZ CROSSFIT
9 MacPherson CROSSFIT_RTBC
10
For time: - 270 DU - 225 cal Row - 180 WB 13/9 to 3/2,7 - 125 T2B - 90 BJ over - 45 D-ball Clean over Shoulder 70/50 Limit: 20 min
1
2 JUGGERNAUT TEAM NO AFFILATE
3 POBEDA TEAM CROSSFIT POBEDA
4 Red Tower RED TOWER CROSSFIT
5 Redyar Apple CROSSFIT REDYAR
6 Fanatic Team FANATIC TEAM
7 Redyar New Generation CROSSFIT REDYAR
8 Strazhi Galaktiki CROSSFIT BERLOGA
9 РАТЬ Customs CROSSFIT RTBC
10 SVD CROSSFIT IDOL
1
2 Redyar Classic CROSSFIT REDYAR
3 Салют Гераклион SALUT GERAKLION
4 Soyuz Heroical Fantasy Killers SOYUZ CROSSFIT
5 Old Bears CROSSFIT BERLOGA (НОВОСИБИРСК)
6 Soyuz Team SOYUZ CROSSFIT
7 SPRUT UNAFFILIATED
8 Союз нерушимый SOYUZ CROSSFIT
9 MacPherson CROSSFIT_RTBC
10
4 rounds: - 72 C2B PU sinchro in pair - 72 DB Snatch synchro in pair 35/32,5/25 than - 4x12 m DB OH Lunge 35/32,5/25
1
2 РАТЬ Customs CROSSFIT RTBC
3 Red Tower RED TOWER CROSSFIT
4 Strazhi Galaktiki CROSSFIT BERLOGA
5 JUGGERNAUT TEAM NO AFFILATE
6 POBEDA TEAM CROSSFIT POBEDA
7 SVD CROSSFIT IDOL
8 Redyar Apple CROSSFIT REDYAR
9
10
1 Redyar Classic CROSSFIT REDYAR
2 Fanatic Team FANATIC TEAM
3 Салют Гераклион SALUT GERAKLION
4 Soyuz Heroical Fantasy Killers SOYUZ CROSSFIT
5 Soyuz Team SOYUZ CROSSFIT
6 Союз нерушимый SOYUZ CROSSFIT
7 MacPherson CROSSFIT_RTBC
8 Old Bears CROSSFIT BERLOGA (НОВОСИБИРСК)
9 Redyar New Generation CROSSFIT REDYAR
10 SPRUT UNAFFILIATED
FMM for time: - 8 G2OH 60/45 - 6 G2OH 80/55 - 4 G2OH 100/65 - 2 G2OH 120/75 Limit: 4 min each
1
2 РАТЬ Customs CROSSFIT RTBC
3 Red Tower RED TOWER CROSSFIT
4 SVD CROSSFIT IDOL
5 Strazhi Galaktiki CROSSFIT BERLOGA
6 POBEDA TEAM CROSSFIT POBEDA
7 JUGGERNAUT TEAM NO AFFILATE
8 Redyar Apple CROSSFIT REDYAR
9
10
1 Redyar New Generation CROSSFIT REDYAR
2 Fanatic Team FANATIC TEAM
3 Салют Гераклион SALUT GERAKLION
4 Soyuz Heroical Fantasy Killers SOYUZ CROSSFIT
5 Soyuz Team SOYUZ CROSSFIT
6 Союз нерушимый SOYUZ CROSSFIT
7 Old Bears CROSSFIT BERLOGA (НОВОСИБИРСК)
8 MacPherson CROSSFIT_RTBC
9 Redyar Classic CROSSFIT REDYAR
10 SPRUT UNAFFILIATED
Find max G2OH: - start with 130/80 and add 2,5 kg every 90/60 sec
1 Old Bears CROSSFIT BERLOGA (НОВОСИБИРСК)
2 Soyuz Heroical Fantasy Killers SOYUZ CROSSFIT
3 Салют Гераклион SALUT GERAKLION
4 Redyar Classic CROSSFIT REDYAR
5 Союз нерушимый SOYUZ CROSSFIT
6 Soyuz Team SOYUZ CROSSFIT
7 SPRUT UNAFFILIATED
8 Fanatic Team FANATIC TEAM
9 SVD CROSSFIT IDOL
10 MacPherson CROSSFIT_RTBC
3 rounds: - 12 RC - 24 worm C&J
1 SPRUT UNAFFILIATED
2 Redyar Classic CROSSFIT REDYAR
3 Салют Гераклион SALUT GERAKLION
4 Soyuz Heroical Fantasy Killers SOYUZ CROSSFIT
5 Soyuz Team SOYUZ CROSSFIT
6 Союз нерушимый SOYUZ CROSSFIT
7 Old Bears CROSSFIT BERLOGA (НОВОСИБИРСК)
8 MacPherson CROSSFIT_RTBC
9 Fanatic Team FANATIC TEAM
10 Redyar New Generation CROSSFIT REDYAR
Saturday - Dec 02
3 rounds: - 27 strict HSPU - 25 axel Triple DL 280 - 21 bar facing Burpee Limit: 18 min
1
2 JUGGERNAUT TEAM NO AFFILATE
3 POBEDA TEAM CROSSFIT POBEDA
4 Red Tower RED TOWER CROSSFIT
5 Redyar Apple CROSSFIT REDYAR
6 Fanatic Team FANATIC TEAM
7 Redyar New Generation CROSSFIT REDYAR
8 Strazhi Galaktiki CROSSFIT BERLOGA
9 РАТЬ Customs CROSSFIT RTBC
10 SVD CROSSFIT IDOL
1
2 Redyar Classic CROSSFIT REDYAR
3 Салют Гераклион SALUT GERAKLION
4 Soyuz Heroical Fantasy Killers SOYUZ CROSSFIT
5 Old Bears CROSSFIT BERLOGA (НОВОСИБИРСК)
6 Soyuz Team SOYUZ CROSSFIT
7 SPRUT UNAFFILIATED
8 Союз нерушимый SOYUZ CROSSFIT
9 MacPherson CROSSFIT_RTBC
10