Saturday - Dec 02
10min AMRAP // Individual // 20 Cal Ski 30 KB Snatch 32/24 1 Rope Climb (legless) // Master | Masters + // 20 Cal Ski 30 KB Snatch 24/16 1 Rope Climb
1 JULIA STRANSKY CROSSFIT BULLS AND BEARS
2 DANIELA MECKIES EVOPE CROSSFIT BERLIN
3 ELIZABETH ABRAHAM CROSSFIT ICKE
4
5 OLIVER WEBER MYLEO CROSSFIT
6 VOLKER FEYERABEND CROSSFIT WUPPERTAL
7 MARCO WISSNER TRAVE CROSSFIT
8 GREGORY LOEB MYLEO CROSSFIT
9 STEFAN JOHANSSON CROSSFIT TIDAHOLM
10 YILMAZ YAKA CROSSFIT FFM
1 YVONNE ROWOLD CROSSFIT PARSDORF
2 NICOLE REICHMUTH CROSSFIT BASEL
3 MARIANNE HØJBJERG CROSSFIT 8500
4 SYLVIA FISCHER CROSSFIT EO
5 ALLAN TANG LØFTERIET
6 RALPH NEUMANN MYLEO CROSSFIT
7 VANI CYRIL CROSSFIT ANNECY
8 DIRK FISCHER CROSSFIT EO
9 YANNICK OBENAUER FFM CROSSFIT
10 CHRISTOPHE BERTRAND CROSSFIT DIVERSITY
1 CHRISTINE FUCHS CROSSFIT CIRCUS MAXIMUS
2 NADJA GÜNTHER MYLEO CROSSFIT
3 NADIA CARROUX CROSSFIT MUNICH
4
5 ANDREEA BANICA CROSSFIT COLUMNA
6 ANNA GRANILE CROSSFIT ERBA
7 NANCY SELLENTHIN MYLEO CROSSFIT
8 ULRIKE PICKERT CROSSFIT LÜBECK
9
10
1 AGATA WYLEGALA REBEL NATURE TEAM
2 SANDRA STEIN CROSSFIT POTSDAM
3 SHEILA ALONSO ONTAVILLA GREYWOLVES CROSSFIT
4 Diana Munoz SPREE CROSSFIT
5 MONIKA HADRYŚ REBEL NATURE TEAM
6 JOHANNA STRIIM LØFTERIET
7 LINE LOKTU CROSSFIT HARSTAD
8 CITRA RAMANIYA CROSSFIT LIMBURG
9 NATASCHA SCHARNBERG BASIS KARLSRUHE
10 VÉRONIQUE THEIS REEBOK CROSSFIT VALENS
1 SEBASTIAN KRAUSER HAUPTSTADT CROSSFIT
2 JULIAN VORNOFF CROSSFIT 50 GRAD NORD
3 STEFFEN MULSOW CROSSFIT MITTE
4 David Ryan CROSSFIT CAVAN
5 HILKO EHMEN ARGO ATHLETICS
6 KEIR BASCOMBE UNIT17C
7 FREDERIC BEAL CROSSFIT ANNECY
8 DAVID BOEHLAND MYLEO CROSSFIT
9 BENYAHIA SAMIR CROSSFIT INITIUM
10
1 HENDRIK HELM MYLEO CROSSFIT
2 Anne Klaus MYLEO CROSSFIT
3 AMADOR ALVAREZ AIRBOX SANTANDER
4 FRANTISEK HERIBÁN INDEPENDENT
5 MIRKO GRASSHOFF MYLEO CROSSFIT
6 HANS PETER AAVILD CROSSFIT 8500
7 JONATHAN MARK NEL ELEVEN ELEVEN
8 MATHIAS DIX ARGO ATHLETICS
9 RAF DAEMS CROSSFIT LIER
10 RON LOOCK MYLEO CROSSFIT
1 LUCA FODOR MAD TRIBE CROSS GYM
2 KATHARINA ISELE BEN'S GYM AM LECH
3 INGA TIEDMERS CROSSFIT WERK
4 FRANZI FISCHES MYLEO CROSSFIT
5 MERCIER MEREDITHE CROSSFIT DIVERSITY
6 BERNADETTE WERLE CROSSFIT DISTRICT 2
7 ANNA BRZOZOWSKA HELL'S HEAVEN CF SZCZECIN
8 LAURA BECKER CROSSFIT MUNICH
9 SARAFINA OGBEIDE CROSSFIT KREUZBERG
10
1 JESSICA DANNHEIMER CROSSFIT EO
2 CATHRINE ROLNESS CROSSFIT HARSTAD
3 ANASTASIA BAUMANN CROSSFIT AORTA
4 ANNIKA KRAFT CROSSFIT HAMMERBROOK
5 Susan Treppner FUNCTIONAL FITNESS JENA
6 JUDITH MELCHER CROSSFIT COLOGNE
7 CHRISTINA PEDERSEN CROSSFIT HARSTAD
8 GABRIELA BALAZOVA CROSSFIT EO
9 BIANCA THIEL CROSSFIT NORDLICHT
10 YVONNE JACULY CROSSFIT CELLE
1 MIRIAM KRUG EVOPE CROSSFIT BERLIN
2 MARTYNA KRYSIAK RESPECT ZANG SPORT
3 ALEKSANDRA IGNACZAK HELLS HEAVEN SZCZECIN
4 ULRIKE DOTTSCHADIS CROSSFIT ICKE
5 SELINA PIRSCHLE CROSSFIT 50 GRAD NORD
6 KRISTIN GOSDA MYLEO CROSSFIT
7 KATEŘINA KAVANOVÁ ULTIMATE FITNESS
8 TAMINA SCHUSTER CROSSFIT HAMMERBROOK
9 LUISE CAESAR G3 CROSSFIT
10 ANNE-SOPHIE KÖNIG HAUPTSTADT CROSSFIT
1 SEBASTIAN BEHM CROSSFIT ICKE
2 FABIAN ELLMERS CROSSFIT SCHMIEDE
3 GINESY MATHIEU CROSSFIT VALLIS AUREA
4 DANIEL LEMKE MYLEO CROSSFIT
5 ALEX GROSS CROSSFIT VOLUNTAS
6 FILIP VALOUCH INDEPENDENT
7 PAUL BITTNER CROSSFIT MINS
8 MIKE SCHREIBER ARGO ATHLETICS
9 JUSTUS SCHULZE CROSSFIT POTSDAM
10 ALEXANDER MUFFLER MYLEO CROSSFIT
1 YANNIC NERKE CROSSFIT NORDLICHT
2 PIT RESSLER FOERDE CROSSFIT
3 PETER HORVATH CROSSFIT LÜNEBURG
4 MACIEJ KOŁEK STAJNIA CROSSFIT
5 TOMASZ RUMINSKI CROSSFIT VELES
6 JONATHAN SINDEL CROSSFIT ERLANGEN
7 KRZYSZTOF RUCINSKI CROSSCORE/CROSSFIT GDYNIA
8 DAG MAGNUS BLOCH CROSSFIT GRENZGANGER
9 ANDREAS MORITZ ATHLETIC CROSS GYM
10 HENNING LANGER HAUPTSTADT CROSSFIT
1 HENDRIK SENF CROSSFIT AORTA
2 LARS JAKOBEIT CROSSFIT AORTA
3 JAKUB BRICHTA CROSSFIT PLZEŇ
4 DIRK WUNDERLICH CROSSFIT MITTE
5 CHRISTOPHER PLACHKI CROSSFIT ERLANGEN
6 JULIAN REINHOLD CROSSFIT MINS
7 CLINT KOHL CROSSFIT ANNECY
8 FERNANDO LLANEZA YO SOY CROSSFIT MADRID GYMNASTIC
9 KARAR MARGRANDER CROSSFIT LUPARO
10 PAWEŁ LISZEWSKI CROSSFIT GDYNIA
8min AMRAP 21 Cal Ski 15 KB Swing 24/16 9 Goblet Squat 24/16
1 CRISTINA CAMPELOS MATCHBOX CROSSFIT
2 BARTIS ZSUZSANNA SMARTFIT 1; TEMESCHWAR - ROMANIA
3 GINA KAPPES CROSSFIT RHEIN-NECKAR
4 MURIEL SCHU TRIERS CROSSFINEST
5 KLAUDIA SUCHOŻEBRSKA CROSSFIT DECEPTICON
6 SABRINA NEUMANN MYLEO CROSSFIT
7 DEBORAH EICHENBERG CROSSFIT MINS
8 SARAH SPRECKELMEYER CROSSFIT GRENZGANGER
9 UGUR UZUN CROSSFIT AORTA
10 KATHARINA MANGOLD ARGO ATHLETICS
1 ILDIKO SZAKALI INDEPENDENT
2 LENA KRUPS CFM CROSSFIT BERLIN MITTE
3 MARTINA VYHNAKOVA INDEPENDENT
4 MARJOLEIN WIJNANDS CROSSFIT RTM
5 SYLWIA CHADA CROSSFIT ELEKTROMOC
6 KIM ROSNER CROSSFIT MAGDEBURG
7 ALICJA CZUPRYK CFM CROSSFIT BERLIN MITTE
8 LAURA MOISEL CROSSFIT LUPARO
9 ISABEL HEß CROSSFIT MITTE
10 INEZ KRAUSE CROSSFIT VOLUNTAS
1 ALEXIOS ZACHARIADIS PRIMAL CROSSFIT ATH
2 CHRISTOPHER LÖFFLER EVOPE CROSSFIT BERLIN
3 JOSHUA WRIGHT UNAFFILIATED
4 BRAM STUYCK CROSSFIT LIER
5 TOM VAN UFFELEN CROSSFIT LIER
6 ARN BORREMANS CROSSFIT LIER
7 DRAGAN PANTIC CROSSFIT CREFELD
8 PHILIP HINZE HAUPTSTADT CROSSFIT
9 IVAN MORENO HERNÁNDEZ ARGOS BOX
10 Brian Terrazzino-Ordonez CROSSFIT RHEIN-NECKAR
1 UGUR UZUN CROSSFIT AORTA
2 TAREK EL-KHATIB INDEPENDENT
3 SVEN LINN CROSSFIT MYBUDDY
4 KEVIN NEUMANN CROSSFIT LUPARO
5 TOBI WAWERSIG CROSSFIT MITTE
6 ANDERS GRAU CROSSFIT PITSTOP
7 MIKE BEQUET CROSSFIT LIER
8 FRANK CREMER TRIERS CROSSFINEST
9 AARON WAMBOLD CROSSFIT ZOLLHAFEN
10 MARCIN MARCISZEWSKI CROSSFIT GCW
// Individual // 100-80-60-40-20 DU 10-8-6-4-2 OHS 70/50 // Master | Masters + // 100-80-60-40-20 DU 10-8-6-4-2 OHS 60/40 8 Minute Time Cap
1 JULIA STRANSKY CROSSFIT BULLS AND BEARS
2 DANIELA MECKIES EVOPE CROSSFIT BERLIN
3 ELIZABETH ABRAHAM CROSSFIT ICKE
4
5 OLIVER WEBER MYLEO CROSSFIT
6 VOLKER FEYERABEND CROSSFIT WUPPERTAL
7 MARCO WISSNER TRAVE CROSSFIT
8 GREGORY LOEB MYLEO CROSSFIT
9 STEFAN JOHANSSON CROSSFIT TIDAHOLM
10 YILMAZ YAKA CROSSFIT FFM
1 YVONNE ROWOLD CROSSFIT PARSDORF
2 NICOLE REICHMUTH CROSSFIT BASEL
3 MARIANNE HØJBJERG CROSSFIT 8500
4 SYLVIA FISCHER CROSSFIT EO
5 ALLAN TANG LØFTERIET
6 RALPH NEUMANN MYLEO CROSSFIT
7 VANI CYRIL CROSSFIT ANNECY
8 DIRK FISCHER CROSSFIT EO
9 YANNICK OBENAUER FFM CROSSFIT
10 CHRISTOPHE BERTRAND CROSSFIT DIVERSITY
1 CHRISTINE FUCHS CROSSFIT CIRCUS MAXIMUS
2 NADJA GÜNTHER MYLEO CROSSFIT
3 NADIA CARROUX CROSSFIT MUNICH
4
5 ANDREEA BANICA CROSSFIT COLUMNA
6 ANNA GRANILE CROSSFIT ERBA
7 NANCY SELLENTHIN MYLEO CROSSFIT
8 ULRIKE PICKERT CROSSFIT LÜBECK
9
10
1 AGATA WYLEGALA REBEL NATURE TEAM
2 SANDRA STEIN CROSSFIT POTSDAM
3 SHEILA ALONSO ONTAVILLA GREYWOLVES CROSSFIT
4 Diana Munoz SPREE CROSSFIT
5 MONIKA HADRYŚ REBEL NATURE TEAM
6 JOHANNA STRIIM LØFTERIET
7 LINE LOKTU CROSSFIT HARSTAD
8 CITRA RAMANIYA CROSSFIT LIMBURG
9 NATASCHA SCHARNBERG BASIS KARLSRUHE
10 VÉRONIQUE THEIS REEBOK CROSSFIT VALENS
1 SEBASTIAN KRAUSER HAUPTSTADT CROSSFIT
2 JULIAN VORNOFF CROSSFIT 50 GRAD NORD
3 STEFFEN MULSOW CROSSFIT MITTE
4 David Ryan CROSSFIT CAVAN
5 HILKO EHMEN ARGO ATHLETICS
6 KEIR BASCOMBE UNIT17C
7 FREDERIC BEAL CROSSFIT ANNECY
8 DAVID BOEHLAND MYLEO CROSSFIT
9 BENYAHIA SAMIR CROSSFIT INITIUM
10
1 HENDRIK HELM MYLEO CROSSFIT
2 Anne Klaus MYLEO CROSSFIT
3 AMADOR ALVAREZ AIRBOX SANTANDER
4 FRANTISEK HERIBÁN INDEPENDENT
5 MIRKO GRASSHOFF MYLEO CROSSFIT
6 HANS PETER AAVILD CROSSFIT 8500
7 JONATHAN MARK NEL ELEVEN ELEVEN
8 MATHIAS DIX ARGO ATHLETICS
9 RAF DAEMS CROSSFIT LIER
10 RON LOOCK MYLEO CROSSFIT
1 LUCA FODOR MAD TRIBE CROSS GYM
2 KATHARINA ISELE BEN'S GYM AM LECH
3 INGA TIEDMERS CROSSFIT WERK
4 FRANZI FISCHES MYLEO CROSSFIT
5 MERCIER MEREDITHE CROSSFIT DIVERSITY
6 BERNADETTE WERLE CROSSFIT DISTRICT 2
7 ANNA BRZOZOWSKA HELL'S HEAVEN CF SZCZECIN
8 LAURA BECKER CROSSFIT MUNICH
9 SARAFINA OGBEIDE CROSSFIT KREUZBERG
10
1 JESSICA DANNHEIMER CROSSFIT EO
2 CATHRINE ROLNESS CROSSFIT HARSTAD
3 ANASTASIA BAUMANN CROSSFIT AORTA
4 ANNIKA KRAFT CROSSFIT HAMMERBROOK
5 Susan Treppner FUNCTIONAL FITNESS JENA
6 JUDITH MELCHER CROSSFIT COLOGNE
7 CHRISTINA PEDERSEN CROSSFIT HARSTAD
8 GABRIELA BALAZOVA CROSSFIT EO
9 BIANCA THIEL CROSSFIT NORDLICHT
10 YVONNE JACULY CROSSFIT CELLE
1 MIRIAM KRUG EVOPE CROSSFIT BERLIN
2 MARTYNA KRYSIAK RESPECT ZANG SPORT
3 ALEKSANDRA IGNACZAK HELLS HEAVEN SZCZECIN
4 ULRIKE DOTTSCHADIS CROSSFIT ICKE
5 SELINA PIRSCHLE CROSSFIT 50 GRAD NORD
6 KRISTIN GOSDA MYLEO CROSSFIT
7 KATEŘINA KAVANOVÁ ULTIMATE FITNESS
8 TAMINA SCHUSTER CROSSFIT HAMMERBROOK
9 LUISE CAESAR G3 CROSSFIT
10 ANNE-SOPHIE KÖNIG HAUPTSTADT CROSSFIT
1 SEBASTIAN BEHM CROSSFIT ICKE
2 FABIAN ELLMERS CROSSFIT SCHMIEDE
3 GINESY MATHIEU CROSSFIT VALLIS AUREA
4 DANIEL LEMKE MYLEO CROSSFIT
5 ALEX GROSS CROSSFIT VOLUNTAS
6 FILIP VALOUCH INDEPENDENT
7 PAUL BITTNER CROSSFIT MINS
8 MIKE SCHREIBER ARGO ATHLETICS
9 JUSTUS SCHULZE CROSSFIT POTSDAM
10 ALEXANDER MUFFLER MYLEO CROSSFIT
1 YANNIC NERKE CROSSFIT NORDLICHT
2 PIT RESSLER FOERDE CROSSFIT
3 PETER HORVATH CROSSFIT LÜNEBURG
4 MACIEJ KOŁEK STAJNIA CROSSFIT
5 TOMASZ RUMINSKI CROSSFIT VELES
6 JONATHAN SINDEL CROSSFIT ERLANGEN
7 KRZYSZTOF RUCINSKI CROSSCORE/CROSSFIT GDYNIA
8 DAG MAGNUS BLOCH CROSSFIT GRENZGANGER
9 ANDREAS MORITZ ATHLETIC CROSS GYM
10 HENNING LANGER HAUPTSTADT CROSSFIT
1 HENDRIK SENF CROSSFIT AORTA
2 LARS JAKOBEIT CROSSFIT AORTA
3 JAKUB BRICHTA CROSSFIT PLZEŇ
4 DIRK WUNDERLICH CROSSFIT MITTE
5 CHRISTOPHER PLACHKI CROSSFIT ERLANGEN
6 JULIAN REINHOLD CROSSFIT MINS
7 CLINT KOHL CROSSFIT ANNECY
8 FERNANDO LLANEZA YO SOY CROSSFIT MADRID GYMNASTIC
9 KARAR MARGRANDER CROSSFIT LUPARO
10 PAWEŁ LISZEWSKI CROSSFIT GDYNIA
1min AMRAP // All Divisions // Handstand Walk
1 JULIA STRANSKY CROSSFIT BULLS AND BEARS
2 DANIELA MECKIES EVOPE CROSSFIT BERLIN
3 ELIZABETH ABRAHAM CROSSFIT ICKE
4
5 OLIVER WEBER MYLEO CROSSFIT
6 VOLKER FEYERABEND CROSSFIT WUPPERTAL
7 MARCO WISSNER TRAVE CROSSFIT
8 GREGORY LOEB MYLEO CROSSFIT
9 STEFAN JOHANSSON CROSSFIT TIDAHOLM
10 YILMAZ YAKA CROSSFIT FFM
1 YVONNE ROWOLD CROSSFIT PARSDORF
2 NICOLE REICHMUTH CROSSFIT BASEL
3 MARIANNE HØJBJERG CROSSFIT 8500
4 SYLVIA FISCHER CROSSFIT EO
5 ALLAN TANG LØFTERIET
6 RALPH NEUMANN MYLEO CROSSFIT
7 VANI CYRIL CROSSFIT ANNECY
8 DIRK FISCHER CROSSFIT EO
9 YANNICK OBENAUER FFM CROSSFIT
10 CHRISTOPHE BERTRAND CROSSFIT DIVERSITY
1 CHRISTINE FUCHS CROSSFIT CIRCUS MAXIMUS
2 NADJA GÜNTHER MYLEO CROSSFIT
3 NADIA CARROUX CROSSFIT MUNICH
4
5 ANDREEA BANICA CROSSFIT COLUMNA
6 ANNA GRANILE CROSSFIT ERBA
7 NANCY SELLENTHIN MYLEO CROSSFIT
8 ULRIKE PICKERT CROSSFIT LÜBECK
9
10
1 AGATA WYLEGALA REBEL NATURE TEAM
2 SANDRA STEIN CROSSFIT POTSDAM
3 SHEILA ALONSO ONTAVILLA GREYWOLVES CROSSFIT
4 Diana Munoz SPREE CROSSFIT
5 MONIKA HADRYŚ REBEL NATURE TEAM
6 JOHANNA STRIIM LØFTERIET
7 LINE LOKTU CROSSFIT HARSTAD
8 CITRA RAMANIYA CROSSFIT LIMBURG
9 NATASCHA SCHARNBERG BASIS KARLSRUHE
10 VÉRONIQUE THEIS REEBOK CROSSFIT VALENS
1 SEBASTIAN KRAUSER HAUPTSTADT CROSSFIT
2 JULIAN VORNOFF CROSSFIT 50 GRAD NORD
3 STEFFEN MULSOW CROSSFIT MITTE
4 David Ryan CROSSFIT CAVAN
5 HILKO EHMEN ARGO ATHLETICS
6 KEIR BASCOMBE UNIT17C
7 FREDERIC BEAL CROSSFIT ANNECY
8 DAVID BOEHLAND MYLEO CROSSFIT
9 BENYAHIA SAMIR CROSSFIT INITIUM
10
1 HENDRIK HELM MYLEO CROSSFIT
2 Anne Klaus MYLEO CROSSFIT
3 AMADOR ALVAREZ AIRBOX SANTANDER
4 FRANTISEK HERIBÁN INDEPENDENT
5 MIRKO GRASSHOFF MYLEO CROSSFIT
6 HANS PETER AAVILD CROSSFIT 8500
7 JONATHAN MARK NEL ELEVEN ELEVEN
8 MATHIAS DIX ARGO ATHLETICS
9 RAF DAEMS CROSSFIT LIER
10 RON LOOCK MYLEO CROSSFIT
1 LUCA FODOR MAD TRIBE CROSS GYM
2 KATHARINA ISELE BEN'S GYM AM LECH
3 INGA TIEDMERS CROSSFIT WERK
4 FRANZI FISCHES MYLEO CROSSFIT
5 MERCIER MEREDITHE CROSSFIT DIVERSITY
6 BERNADETTE WERLE CROSSFIT DISTRICT 2
7 ANNA BRZOZOWSKA HELL'S HEAVEN CF SZCZECIN
8 LAURA BECKER CROSSFIT MUNICH
9 SARAFINA OGBEIDE CROSSFIT KREUZBERG
10
1 JESSICA DANNHEIMER CROSSFIT EO
2 CATHRINE ROLNESS CROSSFIT HARSTAD
3 ANASTASIA BAUMANN CROSSFIT AORTA
4 ANNIKA KRAFT CROSSFIT HAMMERBROOK
5 Susan Treppner FUNCTIONAL FITNESS JENA
6 JUDITH MELCHER CROSSFIT COLOGNE
7 CHRISTINA PEDERSEN CROSSFIT HARSTAD
8 GABRIELA BALAZOVA CROSSFIT EO
9 BIANCA THIEL CROSSFIT NORDLICHT
10 YVONNE JACULY CROSSFIT CELLE
1 MIRIAM KRUG EVOPE CROSSFIT BERLIN
2 MARTYNA KRYSIAK RESPECT ZANG SPORT
3 ALEKSANDRA IGNACZAK HELLS HEAVEN SZCZECIN
4 ULRIKE DOTTSCHADIS CROSSFIT ICKE
5 SELINA PIRSCHLE CROSSFIT 50 GRAD NORD
6 KRISTIN GOSDA MYLEO CROSSFIT
7 KATEŘINA KAVANOVÁ ULTIMATE FITNESS
8 TAMINA SCHUSTER CROSSFIT HAMMERBROOK
9 LUISE CAESAR G3 CROSSFIT
10 ANNE-SOPHIE KÖNIG HAUPTSTADT CROSSFIT
1 SEBASTIAN BEHM CROSSFIT ICKE
2 FABIAN ELLMERS CROSSFIT SCHMIEDE
3 GINESY MATHIEU CROSSFIT VALLIS AUREA
4 DANIEL LEMKE MYLEO CROSSFIT
5 ALEX GROSS CROSSFIT VOLUNTAS
6 FILIP VALOUCH INDEPENDENT
7 PAUL BITTNER CROSSFIT MINS
8 MIKE SCHREIBER ARGO ATHLETICS
9 JUSTUS SCHULZE CROSSFIT POTSDAM
10 ALEXANDER MUFFLER MYLEO CROSSFIT
1 YANNIC NERKE CROSSFIT NORDLICHT
2 PIT RESSLER FOERDE CROSSFIT
3 PETER HORVATH CROSSFIT LÜNEBURG
4 MACIEJ KOŁEK STAJNIA CROSSFIT
5 TOMASZ RUMINSKI CROSSFIT VELES
6 JONATHAN SINDEL CROSSFIT ERLANGEN
7 KRZYSZTOF RUCINSKI CROSSCORE/CROSSFIT GDYNIA
8 DAG MAGNUS BLOCH CROSSFIT GRENZGANGER
9 ANDREAS MORITZ ATHLETIC CROSS GYM
10 HENNING LANGER HAUPTSTADT CROSSFIT
1 HENDRIK SENF CROSSFIT AORTA
2 LARS JAKOBEIT CROSSFIT AORTA
3 JAKUB BRICHTA CROSSFIT PLZEŇ
4 DIRK WUNDERLICH CROSSFIT MITTE
5 CHRISTOPHER PLACHKI CROSSFIT ERLANGEN
6 JULIAN REINHOLD CROSSFIT MINS
7 CLINT KOHL CROSSFIT ANNECY
8 FERNANDO LLANEZA YO SOY CROSSFIT MADRID GYMNASTIC
9 KARAR MARGRANDER CROSSFIT LUPARO
10 PAWEŁ LISZEWSKI CROSSFIT GDYNIA
// All Divisions // 1 RM Snatch
1 JULIA STRANSKY CROSSFIT BULLS AND BEARS
2 DANIELA MECKIES EVOPE CROSSFIT BERLIN
3 ELIZABETH ABRAHAM CROSSFIT ICKE
4
5 OLIVER WEBER MYLEO CROSSFIT
6 VOLKER FEYERABEND CROSSFIT WUPPERTAL
7 MARCO WISSNER TRAVE CROSSFIT
8 GREGORY LOEB MYLEO CROSSFIT
9 STEFAN JOHANSSON CROSSFIT TIDAHOLM
10 YILMAZ YAKA CROSSFIT FFM
1 YVONNE ROWOLD CROSSFIT PARSDORF
2 NICOLE REICHMUTH CROSSFIT BASEL
3 MARIANNE HØJBJERG CROSSFIT 8500
4 SYLVIA FISCHER CROSSFIT EO
5 ALLAN TANG LØFTERIET
6 RALPH NEUMANN MYLEO CROSSFIT
7 VANI CYRIL CROSSFIT ANNECY
8 DIRK FISCHER CROSSFIT EO
9 YANNICK OBENAUER FFM CROSSFIT
10 CHRISTOPHE BERTRAND CROSSFIT DIVERSITY
1 CHRISTINE FUCHS CROSSFIT CIRCUS MAXIMUS
2 NADJA GÜNTHER MYLEO CROSSFIT
3 NADIA CARROUX CROSSFIT MUNICH
4
5 ANDREEA BANICA CROSSFIT COLUMNA
6 ANNA GRANILE CROSSFIT ERBA
7 NANCY SELLENTHIN MYLEO CROSSFIT
8 ULRIKE PICKERT CROSSFIT LÜBECK
9
10
1 AGATA WYLEGALA REBEL NATURE TEAM
2 SANDRA STEIN CROSSFIT POTSDAM
3 SHEILA ALONSO ONTAVILLA GREYWOLVES CROSSFIT
4 Diana Munoz SPREE CROSSFIT
5 MONIKA HADRYŚ REBEL NATURE TEAM
6 JOHANNA STRIIM LØFTERIET
7 LINE LOKTU CROSSFIT HARSTAD
8 CITRA RAMANIYA CROSSFIT LIMBURG
9 NATASCHA SCHARNBERG BASIS KARLSRUHE
10 VÉRONIQUE THEIS REEBOK CROSSFIT VALENS
1 SEBASTIAN KRAUSER HAUPTSTADT CROSSFIT
2 JULIAN VORNOFF CROSSFIT 50 GRAD NORD
3 STEFFEN MULSOW CROSSFIT MITTE
4 David Ryan CROSSFIT CAVAN
5 HILKO EHMEN ARGO ATHLETICS
6 KEIR BASCOMBE UNIT17C
7 FREDERIC BEAL CROSSFIT ANNECY
8 DAVID BOEHLAND MYLEO CROSSFIT
9 BENYAHIA SAMIR CROSSFIT INITIUM
10
1 HENDRIK HELM MYLEO CROSSFIT
2 Anne Klaus MYLEO CROSSFIT
3 AMADOR ALVAREZ AIRBOX SANTANDER
4 FRANTISEK HERIBÁN INDEPENDENT
5 MIRKO GRASSHOFF MYLEO CROSSFIT
6 HANS PETER AAVILD CROSSFIT 8500
7 JONATHAN MARK NEL ELEVEN ELEVEN
8 MATHIAS DIX ARGO ATHLETICS
9 RAF DAEMS CROSSFIT LIER
10 RON LOOCK MYLEO CROSSFIT
1 LUCA FODOR MAD TRIBE CROSS GYM
2 KATHARINA ISELE BEN'S GYM AM LECH
3 INGA TIEDMERS CROSSFIT WERK
4 FRANZI FISCHES MYLEO CROSSFIT
5 MERCIER MEREDITHE CROSSFIT DIVERSITY
6 BERNADETTE WERLE CROSSFIT DISTRICT 2
7 ANNA BRZOZOWSKA HELL'S HEAVEN CF SZCZECIN
8 LAURA BECKER CROSSFIT MUNICH
9
10
1 JESSICA DANNHEIMER CROSSFIT EO
2 CATHRINE ROLNESS CROSSFIT HARSTAD
3 ANASTASIA BAUMANN CROSSFIT AORTA
4 ANNIKA KRAFT CROSSFIT HAMMERBROOK
5 Susan Treppner FUNCTIONAL FITNESS JENA
6 JUDITH MELCHER CROSSFIT COLOGNE
7 CHRISTINA PEDERSEN CROSSFIT HARSTAD
8 GABRIELA BALAZOVA CROSSFIT EO
9 BIANCA THIEL CROSSFIT NORDLICHT
10 YVONNE JACULY CROSSFIT CELLE
1
2 MARTYNA KRYSIAK RESPECT ZANG SPORT
3 ALEKSANDRA IGNACZAK HELLS HEAVEN SZCZECIN
4 ULRIKE DOTTSCHADIS CROSSFIT ICKE
5 SELINA PIRSCHLE CROSSFIT 50 GRAD NORD
6 KRISTIN GOSDA MYLEO CROSSFIT
7 KATEŘINA KAVANOVÁ ULTIMATE FITNESS
8 TAMINA SCHUSTER CROSSFIT HAMMERBROOK
9 LUISE CAESAR G3 CROSSFIT
10 ANNE-SOPHIE KÖNIG HAUPTSTADT CROSSFIT
1 SEBASTIAN BEHM CROSSFIT ICKE
2 FABIAN ELLMERS CROSSFIT SCHMIEDE
3 GINESY MATHIEU CROSSFIT VALLIS AUREA
4 DANIEL LEMKE MYLEO CROSSFIT
5 ALEX GROSS CROSSFIT VOLUNTAS
6 FILIP VALOUCH INDEPENDENT
7 PAUL BITTNER CROSSFIT MINS
8 MIKE SCHREIBER ARGO ATHLETICS
9 JUSTUS SCHULZE CROSSFIT POTSDAM
10 ALEXANDER MUFFLER MYLEO CROSSFIT
1 YANNIC NERKE CROSSFIT NORDLICHT
2 PIT RESSLER FOERDE CROSSFIT
3 PETER HORVATH CROSSFIT LÜNEBURG
4 MACIEJ KOŁEK STAJNIA CROSSFIT
5 TOMASZ RUMINSKI CROSSFIT VELES
6 JONATHAN SINDEL CROSSFIT ERLANGEN
7 KRZYSZTOF RUCINSKI CROSSCORE/CROSSFIT GDYNIA
8 DAG MAGNUS BLOCH CROSSFIT GRENZGANGER
9 ANDREAS MORITZ ATHLETIC CROSS GYM
10 HENNING LANGER HAUPTSTADT CROSSFIT
1 HENDRIK SENF CROSSFIT AORTA
2 LARS JAKOBEIT CROSSFIT AORTA
3 JAKUB BRICHTA CROSSFIT PLZEŇ
4 DIRK WUNDERLICH CROSSFIT MITTE
5 CHRISTOPHER PLACHKI CROSSFIT ERLANGEN
6 JULIAN REINHOLD CROSSFIT MINS
7 CLINT KOHL CROSSFIT ANNECY
8 FERNANDO LLANEZA YO SOY CROSSFIT MADRID GYMNASTIC
9 KARAR MARGRANDER CROSSFIT LUPARO
10 PAWEŁ LISZEWSKI CROSSFIT GDYNIA
Sunday - Dec 03
// All Divisions // 10 Cal Ski 40 T2B 10 Cal Ski 30 Power Clean 10 Cal Ski 20 Burpee over bar 10 Cal Ski 10 Muscle Up 10 Cal Ski 12 Minute Time Cap Individual: 50/35 Master/Master+: 40/30
1 JULIA STRANSKY CROSSFIT BULLS AND BEARS
2 DANIELA MECKIES EVOPE CROSSFIT BERLIN
3 ELIZABETH ABRAHAM CROSSFIT ICKE
4
5 OLIVER WEBER MYLEO CROSSFIT
6 VOLKER FEYERABEND CROSSFIT WUPPERTAL
7 MARCO WISSNER TRAVE CROSSFIT
8 GREGORY LOEB MYLEO CROSSFIT
9 STEFAN JOHANSSON CROSSFIT TIDAHOLM
10 YILMAZ YAKA CROSSFIT FFM
1 YVONNE ROWOLD CROSSFIT PARSDORF
2 NICOLE REICHMUTH CROSSFIT BASEL
3 MARIANNE HØJBJERG CROSSFIT 8500
4 SYLVIA FISCHER CROSSFIT EO
5 ALLAN TANG LØFTERIET
6 RALPH NEUMANN MYLEO CROSSFIT
7 VANI CYRIL CROSSFIT ANNECY
8 DIRK FISCHER CROSSFIT EO
9 YANNICK OBENAUER FFM CROSSFIT
10 CHRISTOPHE BERTRAND CROSSFIT DIVERSITY
1 CHRISTINE FUCHS CROSSFIT CIRCUS MAXIMUS
2 NADJA GÜNTHER MYLEO CROSSFIT
3 NADIA CARROUX CROSSFIT MUNICH
4
5 ANDREEA BANICA CROSSFIT COLUMNA
6 ANNA GRANILE CROSSFIT ERBA
7 NANCY SELLENTHIN MYLEO CROSSFIT
8 ULRIKE PICKERT CROSSFIT LÜBECK
9
10
1 AGATA WYLEGALA REBEL NATURE TEAM
2 SANDRA STEIN CROSSFIT POTSDAM
3 SHEILA ALONSO ONTAVILLA GREYWOLVES CROSSFIT
4 Diana Munoz SPREE CROSSFIT
5 MONIKA HADRYŚ REBEL NATURE TEAM
6 JOHANNA STRIIM LØFTERIET
7 LINE LOKTU CROSSFIT HARSTAD
8 CITRA RAMANIYA CROSSFIT LIMBURG
9 NATASCHA SCHARNBERG BASIS KARLSRUHE
10 VÉRONIQUE THEIS REEBOK CROSSFIT VALENS
1 SEBASTIAN KRAUSER HAUPTSTADT CROSSFIT
2 JULIAN VORNOFF CROSSFIT 50 GRAD NORD
3 STEFFEN MULSOW CROSSFIT MITTE
4 David Ryan CROSSFIT CAVAN
5 HILKO EHMEN ARGO ATHLETICS
6 KEIR BASCOMBE UNIT17C
7 FREDERIC BEAL CROSSFIT ANNECY
8 DAVID BOEHLAND MYLEO CROSSFIT
9 BENYAHIA SAMIR CROSSFIT INITIUM
10
1 HENDRIK HELM MYLEO CROSSFIT
2 Anne Klaus MYLEO CROSSFIT
3 AMADOR ALVAREZ AIRBOX SANTANDER
4 FRANTISEK HERIBÁN INDEPENDENT
5 MIRKO GRASSHOFF MYLEO CROSSFIT
6 HANS PETER AAVILD CROSSFIT 8500
7 JONATHAN MARK NEL ELEVEN ELEVEN
8 MATHIAS DIX ARGO ATHLETICS
9 RAF DAEMS CROSSFIT LIER
10 RON LOOCK MYLEO CROSSFIT
1 LUCA FODOR MAD TRIBE CROSS GYM
2 KATHARINA ISELE BEN'S GYM AM LECH
3 INGA TIEDMERS CROSSFIT WERK
4 FRANZI FISCHES MYLEO CROSSFIT
5 MERCIER MEREDITHE CROSSFIT DIVERSITY
6 BERNADETTE WERLE CROSSFIT DISTRICT 2
7 ANNA BRZOZOWSKA HELL'S HEAVEN CF SZCZECIN
8 LAURA BECKER CROSSFIT MUNICH
9 SARAFINA OGBEIDE CROSSFIT KREUZBERG
10
1 JESSICA DANNHEIMER CROSSFIT EO
2 CATHRINE ROLNESS CROSSFIT HARSTAD
3 ANASTASIA BAUMANN CROSSFIT AORTA
4 ANNIKA KRAFT CROSSFIT HAMMERBROOK
5 Susan Treppner FUNCTIONAL FITNESS JENA
6 JUDITH MELCHER CROSSFIT COLOGNE
7 CHRISTINA PEDERSEN CROSSFIT HARSTAD
8 GABRIELA BALAZOVA CROSSFIT EO
9 BIANCA THIEL CROSSFIT NORDLICHT
10 YVONNE JACULY CROSSFIT CELLE
1 MIRIAM KRUG EVOPE CROSSFIT BERLIN
2 MARTYNA KRYSIAK RESPECT ZANG SPORT
3 ALEKSANDRA IGNACZAK HELLS HEAVEN SZCZECIN
4 ULRIKE DOTTSCHADIS CROSSFIT ICKE
5 SELINA PIRSCHLE CROSSFIT 50 GRAD NORD
6 KRISTIN GOSDA MYLEO CROSSFIT
7 KATEŘINA KAVANOVÁ ULTIMATE FITNESS
8 TAMINA SCHUSTER CROSSFIT HAMMERBROOK
9 LUISE CAESAR G3 CROSSFIT
10 ANNE-SOPHIE KÖNIG HAUPTSTADT CROSSFIT
1 SEBASTIAN BEHM CROSSFIT ICKE
2 FABIAN ELLMERS CROSSFIT SCHMIEDE
3 GINESY MATHIEU CROSSFIT VALLIS AUREA
4 DANIEL LEMKE MYLEO CROSSFIT
5 ALEX GROSS CROSSFIT VOLUNTAS
6 FILIP VALOUCH INDEPENDENT
7 PAUL BITTNER CROSSFIT MINS
8 MIKE SCHREIBER ARGO ATHLETICS
9 JUSTUS SCHULZE CROSSFIT POTSDAM
10 ALEXANDER MUFFLER MYLEO CROSSFIT
1 YANNIC NERKE CROSSFIT NORDLICHT
2 PIT RESSLER FOERDE CROSSFIT
3 PETER HORVATH CROSSFIT LÜNEBURG
4 MACIEJ KOŁEK STAJNIA CROSSFIT
5 TOMASZ RUMINSKI CROSSFIT VELES
6 JONATHAN SINDEL CROSSFIT ERLANGEN
7 KRZYSZTOF RUCINSKI CROSSCORE/CROSSFIT GDYNIA
8 DAG MAGNUS BLOCH CROSSFIT GRENZGANGER
9 ANDREAS MORITZ ATHLETIC CROSS GYM
10 HENNING LANGER HAUPTSTADT CROSSFIT
1 HENDRIK SENF CROSSFIT AORTA
2 LARS JAKOBEIT CROSSFIT AORTA
3 JAKUB BRICHTA CROSSFIT PLZEŇ
4 DIRK WUNDERLICH CROSSFIT MITTE
5 CHRISTOPHER PLACHKI CROSSFIT ERLANGEN
6 JULIAN REINHOLD CROSSFIT MINS
7 CLINT KOHL CROSSFIT ANNECY
8 FERNANDO LLANEZA YO SOY CROSSFIT MADRID GYMNASTIC
9 KARAR MARGRANDER CROSSFIT LUPARO
10 PAWEŁ LISZEWSKI CROSSFIT GDYNIA
15 Minute Time Cap 30 Box Jump 20 STOH 40/25 10 Burpee over bar 50 Single Under 25 Knee Raise 50 Single Under 10 Burpee over bar 20 STOH 40/25 30 Box Jump
1 CRISTINA CAMPELOS MATCHBOX CROSSFIT
2 BARTIS ZSUZSANNA SMARTFIT 1; TEMESCHWAR - ROMANIA
3 GINA KAPPES CROSSFIT RHEIN-NECKAR
4 MURIEL SCHU TRIERS CROSSFINEST
5 KLAUDIA SUCHOŻEBRSKA CROSSFIT DECEPTICON
6 SABRINA NEUMANN MYLEO CROSSFIT
7 DEBORAH EICHENBERG CROSSFIT MINS
8 SARAH SPRECKELMEYER CROSSFIT GRENZGANGER
9 UGUR UZUN CROSSFIT AORTA
10 KATHARINA MANGOLD ARGO ATHLETICS
1 ILDIKO SZAKALI INDEPENDENT
2 LENA KRUPS CFM CROSSFIT BERLIN MITTE
3 MARTINA VYHNAKOVA INDEPENDENT
4 MARJOLEIN WIJNANDS CROSSFIT RTM
5 SYLWIA CHADA CROSSFIT ELEKTROMOC
6 KIM ROSNER CROSSFIT MAGDEBURG
7 ALICJA CZUPRYK CFM CROSSFIT BERLIN MITTE
8 LAURA MOISEL CROSSFIT LUPARO
9 ISABEL HEß CROSSFIT MITTE
10 INEZ KRAUSE CROSSFIT VOLUNTAS
1 ALEXIOS ZACHARIADIS PRIMAL CROSSFIT ATH
2 CHRISTOPHER LÖFFLER EVOPE CROSSFIT BERLIN
3 JOSHUA WRIGHT UNAFFILIATED
4 BRAM STUYCK CROSSFIT LIER
5 TOM VAN UFFELEN CROSSFIT LIER
6 ARN BORREMANS CROSSFIT LIER
7 DRAGAN PANTIC CROSSFIT CREFELD
8 PHILIP HINZE HAUPTSTADT CROSSFIT
9 IVAN MORENO HERNÁNDEZ ARGOS BOX
10 Brian Terrazzino-Ordonez CROSSFIT RHEIN-NECKAR
1 UGUR UZUN CROSSFIT AORTA
2 TAREK EL-KHATIB INDEPENDENT
3 SVEN LINN CROSSFIT MYBUDDY
4 KEVIN NEUMANN CROSSFIT LUPARO
5 TOBI WAWERSIG CROSSFIT MITTE
6 ANDERS GRAU CROSSFIT PITSTOP
7 MIKE BEQUET CROSSFIT LIER
8 FRANK CREMER TRIERS CROSSFINEST
9 AARON WAMBOLD CROSSFIT ZOLLHAFEN
10 MARCIN MARCISZEWSKI CROSSFIT GCW
// All Divisions // 3 Rounds 12 Deadlift 80/60 9 Front Squat 6 STOH 12min Time Cap
1 SYLVIA FISCHER CROSSFIT EO
2 YVONNE ROWOLD CROSSFIT PARSDORF
3 JULIA STRANSKY CROSSFIT BULLS AND BEARS
4 MARIANNE HØJBJERG CROSSFIT 8500
5 NICOLE REICHMUTH CROSSFIT BASEL
6 YANNICK OBENAUER FFM CROSSFIT
7 RALPH NEUMANN MYLEO CROSSFIT
8 DIRK FISCHER CROSSFIT EO
9 ALLAN TANG LØFTERIET
10 VANI CYRIL CROSSFIT ANNECY
1 SHEILA ALONSO ONTAVILLA GREYWOLVES CROSSFIT
2 MONIKA HADRYŚ REBEL NATURE TEAM
3 NATASCHA SCHARNBERG BASIS KARLSRUHE
4 AGATA WYLEGALA REBEL NATURE TEAM
5 Diana Munoz SPREE CROSSFIT
6 JOHANNA STRIIM LØFTERIET
7 SANDRA STEIN CROSSFIT POTSDAM
8 VÉRONIQUE THEIS REEBOK CROSSFIT VALENS
9 LINE LOKTU CROSSFIT HARSTAD
10 NADJA GÜNTHER MYLEO CROSSFIT
1 HENDRIK HELM MYLEO CROSSFIT
2 FRANTISEK HERIBÁN INDEPENDENT
3 Anne Klaus MYLEO CROSSFIT
4 MIRKO GRASSHOFF MYLEO CROSSFIT
5 JONATHAN MARK NEL ELEVEN ELEVEN
6 JULIAN VORNOFF CROSSFIT 50 GRAD NORD
7 AMADOR ALVAREZ AIRBOX SANTANDER
8 HANS PETER AAVILD CROSSFIT 8500
9 KEIR BASCOMBE UNIT17C
10 HILKO EHMEN ARGO ATHLETICS
1 CHRISTINA PEDERSEN CROSSFIT HARSTAD
2 TAMINA SCHUSTER CROSSFIT HAMMERBROOK
3 CATHRINE ROLNESS CROSSFIT HARSTAD
4 KATHARINA ISELE BEN'S GYM AM LECH
5 ANNE-SOPHIE KÖNIG HAUPTSTADT CROSSFIT
6 BIANCA THIEL CROSSFIT NORDLICHT
7 INGA TIEDMERS CROSSFIT WERK
8 SARAFINA OGBEIDE CROSSFIT KREUZBERG
9 ANNA BRZOZOWSKA HELL'S HEAVEN CF SZCZECIN
10 LUCA FODOR MAD TRIBE CROSS GYM
1 JESSICA DANNHEIMER CROSSFIT EO
2 MARTYNA KRYSIAK RESPECT ZANG SPORT
3 SELINA PIRSCHLE CROSSFIT 50 GRAD NORD
4 ALEKSANDRA IGNACZAK HELLS HEAVEN SZCZECIN
5 Susan Treppner FUNCTIONAL FITNESS JENA
6 LUISE CAESAR G3 CROSSFIT
7 ANNIKA KRAFT CROSSFIT HAMMERBROOK
8 FRANZI FISCHES MYLEO CROSSFIT
9 KRISTIN GOSDA MYLEO CROSSFIT
10 BERNADETTE WERLE CROSSFIT DISTRICT 2
1 FERNANDO LLANEZA YO SOY CROSSFIT MADRID GYMNASTIC
2 ALEXANDER MUFFLER MYLEO CROSSFIT
3 JONATHAN SINDEL CROSSFIT ERLANGEN
4 KARAR MARGRANDER CROSSFIT LUPARO
5 PAWEŁ LISZEWSKI CROSSFIT GDYNIA
6 YANNIC NERKE CROSSFIT NORDLICHT
7 HENNING LANGER HAUPTSTADT CROSSFIT
8 FILIP VALOUCH INDEPENDENT
9 ANDREAS MORITZ ATHLETIC CROSS GYM
10 KRZYSZTOF RUCINSKI CROSSCORE/CROSSFIT GDYNIA
1 HENDRIK SENF CROSSFIT AORTA
2 JAKUB BRICHTA CROSSFIT PLZEŇ
3 LARS JAKOBEIT CROSSFIT AORTA
4 JULIAN REINHOLD CROSSFIT MINS
5 DAG MAGNUS BLOCH CROSSFIT GRENZGANGER
6 DIRK WUNDERLICH CROSSFIT MITTE
7 TOMASZ RUMINSKI CROSSFIT VELES
8 CLINT KOHL CROSSFIT ANNECY
9 CHRISTOPHER PLACHKI CROSSFIT ERLANGEN
10 SEBASTIAN BEHM CROSSFIT ICKE
// All Divisions // 8 Minute Time Cap 21 Thruster 40/30 21 Pull Up 15 Thruster 15 Pull Up 9 Thruster 9 Pull Up Athletes will be wearing a weighted vest (20lbs).
1 MARIANNE HØJBJERG CROSSFIT 8500
2 NICOLE REICHMUTH CROSSFIT BASEL
3 YVONNE ROWOLD CROSSFIT PARSDORF
4 JULIA STRANSKY CROSSFIT BULLS AND BEARS
5 SYLVIA FISCHER CROSSFIT EO
6 YANNICK OBENAUER FFM CROSSFIT
7 RALPH NEUMANN MYLEO CROSSFIT
8 DIRK FISCHER CROSSFIT EO
9 ALLAN TANG LØFTERIET
10 VANI CYRIL CROSSFIT ANNECY
1 SHEILA ALONSO ONTAVILLA GREYWOLVES CROSSFIT
2 AGATA WYLEGALA REBEL NATURE TEAM
3 Diana Munoz SPREE CROSSFIT
4 MONIKA HADRYŚ REBEL NATURE TEAM
5 NATASCHA SCHARNBERG BASIS KARLSRUHE
6 JOHANNA STRIIM LØFTERIET
7 SANDRA STEIN CROSSFIT POTSDAM
8 VÉRONIQUE THEIS REEBOK CROSSFIT VALENS
9 LINE LOKTU CROSSFIT HARSTAD
10 NADJA GÜNTHER MYLEO CROSSFIT
1 HENDRIK HELM MYLEO CROSSFIT
2 FRANTISEK HERIBÁN INDEPENDENT
3 Anne Klaus MYLEO CROSSFIT
4 JONATHAN MARK NEL ELEVEN ELEVEN
5 MIRKO GRASSHOFF MYLEO CROSSFIT
6 AMADOR ALVAREZ AIRBOX SANTANDER
7 JULIAN VORNOFF CROSSFIT 50 GRAD NORD
8 HANS PETER AAVILD CROSSFIT 8500
9 KEIR BASCOMBE UNIT17C
10 HILKO EHMEN ARGO ATHLETICS
1 JESSICA DANNHEIMER CROSSFIT EO
2 SELINA PIRSCHLE CROSSFIT 50 GRAD NORD
3 MARTYNA KRYSIAK RESPECT ZANG SPORT
4 ALEKSANDRA IGNACZAK HELLS HEAVEN SZCZECIN
5 LUISE CAESAR G3 CROSSFIT
6 Susan Treppner FUNCTIONAL FITNESS JENA
7 FRANZI FISCHES MYLEO CROSSFIT
8 ANNIKA KRAFT CROSSFIT HAMMERBROOK
9 BERNADETTE WERLE CROSSFIT DISTRICT 2
10 KATHARINA ISELE BEN'S GYM AM LECH
1 HENDRIK SENF CROSSFIT AORTA
2 LARS JAKOBEIT CROSSFIT AORTA
3 JULIAN REINHOLD CROSSFIT MINS
4 DIRK WUNDERLICH CROSSFIT MITTE
5 JAKUB BRICHTA CROSSFIT PLZEŇ
6 DAG MAGNUS BLOCH CROSSFIT GRENZGANGER
7 CLINT KOHL CROSSFIT ANNECY
8 CHRISTOPHER PLACHKI CROSSFIT ERLANGEN
9 TOMASZ RUMINSKI CROSSFIT VELES
10 FERNANDO LLANEZA YO SOY CROSSFIT MADRID GYMNASTIC